امروز : 23 آبان 1397 ساعت 15:05
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

برگزاری-کارگاه-آشنایی-با-مفاهیم،-نظریه‌ها-و-تکنیک‌های-بهره‌وری-در-کسب‌وکارهای-تعاونی
معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری کارگاه آشنایی با مفاهیم، نظریه‌ها و تکنیک‌های بهره‌وری در کسب‌ و کارهای تعاونی خبر داد. رحیم بیرانوند در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، اظهار کرد: این کارگاه به مدت دو روز یکم و دوم آبان در سالن...
02/08/1397, 14:32
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-در-دیدار-با-مدیرکل-امور-عشایر-آمادگی-طراحی-و-اجرای-مدل-مدرن-زندگی-عشایری-وجود-دارد
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان در دیدار با مدیرکل امور عشایر گفت: آمادگی طراحی و اجرای مدل مدرن زندگی عشایری وجود دارد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان،ظهر امروز سی مهر ماه ، دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در دیدار با مدیرکل امور عشایری استان به برخی فعالیتها و...
30/07/1397, 17:14
رئیس-جهاددانشگاهی-استان-لرستان-تاکید-کرد-انجام-کارهای-متعهدانه-و-جهادی-برای-کاهش-نرخ-بیکاری-در-کشور
رئیس جهاددانشگاهی استان لرستان بر ضرورت انجام کار­های متعهدانه و جهادی برای کاهش نرخ بیکاری در کشور تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان  لرستان، دکتر سید علی نادر دهقانی­الوار در جلسه هماهنگی با شرکت هاروست و پشتیبان طرح الگوی نوین مشاغل خانگی در حوزه کشاورزی اورگانیک که در محل...
25/07/1397, 16:02
معاون-فناوری-مرکز-رشد-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-الگوی-نوین-مشاغل-خانگی-سبب-اتصال-حلقه‌های-مفقوده-در-ایجاد-اشتغال-پایدار-می‌شود
معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان لرستان گفت: الگوی نوین مشاغل خانگی سبب اتصال حلقه‌های مفقوده در ایجاد اشتغال پایدار می‌شود. رحیم بیرانوند در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، اظهار کرد: مشاغل خانگی تاثیر بسزایی بر فرهنگ کار و کارآفرینی در استان دارد. وی اضافه کرد: الگوی نوین...
25/07/1397, 16:00

جهاد دانشگاهی استان لرستان

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان:رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب‎های اجتماعی نیازمند کار جهادی است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کار جهادی است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر حبیب ‎ الله خجسته ‎ پور در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه لرستان یکی از استان ‎ های چهار فصل کشور است، اظهار کرد: از همه دستگاه ‎ ها و ادارات درخواست داریم اگر برنامه ‎ ای دارند، آن را به میزبانی لرستان انجام دهند.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در جلسه با اعضای شورای اجتماعی کشور مبنی بر اینکه در بحث مبارزه با آسیب ‎ های اجتماعی 20 سال عقب هستیم، افزود: رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه فرهنگ و آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کاری جهادی است چراکه کار جهادی مبتنی بر علم، عقل و عشق است.

خجسته ‎ پور با بیان اینکه کاری که بدون مطالعه و شناخت موضوعات و فرآیند علمی باشد به نتیجه نمی ‎ رسد، افزود: خوشحالیم که هنوز در کشور ما نهادهایی علمی و جهادی مانند جهاد دانشگاهی فعالیت می ‎ کنند.

 معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان ادامه داد: جهاد دانشگاهی در استان به هر کاری که ورود داشته عالمانه کار کرده، عاقلانه تصمیم گرفته و عاشقانه به مردم خدمت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مبارزه و مقابله با آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند استفاده از ظرفیت ‎ های دانشجویی است و در استان اقدامات خوبی در این خصوص شده است. در این راستا از پتانسیل جهاد دانشگاهی استفاده کرده ‎ ایم.

خجسته ‎ پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاسیس شعبه ‎‎ ای از پژوهشکده رویان در لرستان یادآور شد: این پژوهشکده می ‎ تواند در بحث سلامت و توریسم درمانی کمک حال استان و دیگر شهرستان ‎ ها باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: امیدواریم ارتباط متقابل بین جهاد دانشگاهی و دستگاه های استان بیشتر و بیشتر شود تا بتوانیم از ظرفیت جهادی این نهاد در راستای حل مشکلات لرستان بهره بگیریم.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.