امروز : 02 مرداد 1398 ساعت 13:47
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-معتقدیم-هر-روز-باید-به-دنبال-یک-کار-نو-با-ایده-جدید-باشیم
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ،  دکتر سید علی نادر دهقانی‌الوار در دیدار با 15 نفر از پشتیبانان طرح نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان اظهار کرد: یکی از اهداف ما تقویت پشتیبانان بوده و در کنار آن هدف نهایی شبکه‌سازی...
01/11/1397, 13:44
معاون-فناوری-مرکز-رشد-جهاد-دانشگاهی-لرستان-بر-لزوم-بازاریابی‌-محصولات-طرح-مشاغل-خانگی-در-سطح-ملی-و-بین‌المللی-تاکید-کرد
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ، رحیم بیرانوند در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان با 15 نفر از پشتیبان‌های الگوی نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان در طرح نوین مشاغل خانگی به فعالیت‌های انجام شده در این پروژه اشاره کرد و...
01/11/1397, 13:42
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-گلخانه-کوهدشت-یکی-از-اقدامات-الگویی-موفق-دانشگاهی-است
 عصر امروز بیست و دوم دیماه،دکتر سیدعلی‌نادر دهقانی‌الوار در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه مجتمع تحقیقات و فن‌آوری گیاهان دارویی یکی از ضرورت‌های حوزه کشاورزی در استان است، افزود: این مجتمع در بام خرم‌آباد اجرایی شده و در حوزه بومی‌سازی، اهلی‌سازی و کشت و توسعه...
22/10/1397, 17:48
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-توانمندسازی-یکی-از-ابعاد-توسعه-است
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود...
22/10/1397, 13:53

جهاد دانشگاهی استان لرستان

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان:رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب‎های اجتماعی نیازمند کار جهادی است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کار جهادی است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر حبیب ‎ الله خجسته ‎ پور در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه لرستان یکی از استان ‎ های چهار فصل کشور است، اظهار کرد: از همه دستگاه ‎ ها و ادارات درخواست داریم اگر برنامه ‎ ای دارند، آن را به میزبانی لرستان انجام دهند.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در جلسه با اعضای شورای اجتماعی کشور مبنی بر اینکه در بحث مبارزه با آسیب ‎ های اجتماعی 20 سال عقب هستیم، افزود: رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه فرهنگ و آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کاری جهادی است چراکه کار جهادی مبتنی بر علم، عقل و عشق است.

خجسته ‎ پور با بیان اینکه کاری که بدون مطالعه و شناخت موضوعات و فرآیند علمی باشد به نتیجه نمی ‎ رسد، افزود: خوشحالیم که هنوز در کشور ما نهادهایی علمی و جهادی مانند جهاد دانشگاهی فعالیت می ‎ کنند.

 معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان ادامه داد: جهاد دانشگاهی در استان به هر کاری که ورود داشته عالمانه کار کرده، عاقلانه تصمیم گرفته و عاشقانه به مردم خدمت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مبارزه و مقابله با آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند استفاده از ظرفیت ‎ های دانشجویی است و در استان اقدامات خوبی در این خصوص شده است. در این راستا از پتانسیل جهاد دانشگاهی استفاده کرده ‎ ایم.

خجسته ‎ پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاسیس شعبه ‎‎ ای از پژوهشکده رویان در لرستان یادآور شد: این پژوهشکده می ‎ تواند در بحث سلامت و توریسم درمانی کمک حال استان و دیگر شهرستان ‎ ها باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: امیدواریم ارتباط متقابل بین جهاد دانشگاهی و دستگاه های استان بیشتر و بیشتر شود تا بتوانیم از ظرفیت جهادی این نهاد در راستای حل مشکلات لرستان بهره بگیریم.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.