امروز : 30 دی 1397 ساعت 00:33
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

آخرین خبرها

رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-گلخانه-کوهدشت-یکی-از-اقدامات-الگویی-موفق-دانشگاهی-است
 عصر امروز بیست و دوم دیماه،دکتر سیدعلی‌نادر دهقانی‌الوار در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه مجتمع تحقیقات و فن‌آوری گیاهان دارویی یکی از ضرورت‌های حوزه کشاورزی در استان است، افزود: این مجتمع در بام خرم‌آباد اجرایی شده و در حوزه بومی‌سازی، اهلی‌سازی و کشت و توسعه...
22/10/1397, 17:48
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-توانمندسازی-یکی-از-ابعاد-توسعه-است
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود...
22/10/1397, 13:53
معاون-آموزش-جهاد-دانشگاهی-لرستان-خبر-داد-برگزاری-آزمون-مکاتبه‌ای-380-دهیار-استان
معاون آموزش جهاد دانشگاهی واحد لرستان از برگزاری آزمون مکاتبه‌ای دهیاران به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،احمد عبدی پور گفت: به همت معاونت آموزش جهاد دانشگاهی و با هماهنگی دفتر امور روستایی استانداری لرستان، پنجمین آزمون مکاتبه‌ای دهیاران استان برگزار شد. وی افزود:...
22/10/1397, 13:41
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-مرکز-درمان-ناباروری-این-واحد-یکی-از-برندهای-کشور-است
رئیس جهاد دانشگاهی مرکز درمان ناباروری این واحد را یکی از برندهای کشور عنوان کرد.  به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان،بعد از ظهر امروز هجدهم دیماه، دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در مراسم افتتاح مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان، مرکز درمان ناباروری را یکی از نیاهای اساسی استان...
19/10/1397, 15:16

جهاد دانشگاهی استان لرستان

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان:رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب‎های اجتماعی نیازمند کار جهادی است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کار جهادی است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر حبیب ‎ الله خجسته ‎ پور در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه لرستان یکی از استان ‎ های چهار فصل کشور است، اظهار کرد: از همه دستگاه ‎ ها و ادارات درخواست داریم اگر برنامه ‎ ای دارند، آن را به میزبانی لرستان انجام دهند.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در جلسه با اعضای شورای اجتماعی کشور مبنی بر اینکه در بحث مبارزه با آسیب ‎ های اجتماعی 20 سال عقب هستیم، افزود: رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه فرهنگ و آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کاری جهادی است چراکه کار جهادی مبتنی بر علم، عقل و عشق است.

خجسته ‎ پور با بیان اینکه کاری که بدون مطالعه و شناخت موضوعات و فرآیند علمی باشد به نتیجه نمی ‎ رسد، افزود: خوشحالیم که هنوز در کشور ما نهادهایی علمی و جهادی مانند جهاد دانشگاهی فعالیت می ‎ کنند.

 معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان ادامه داد: جهاد دانشگاهی در استان به هر کاری که ورود داشته عالمانه کار کرده، عاقلانه تصمیم گرفته و عاشقانه به مردم خدمت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مبارزه و مقابله با آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند استفاده از ظرفیت ‎ های دانشجویی است و در استان اقدامات خوبی در این خصوص شده است. در این راستا از پتانسیل جهاد دانشگاهی استفاده کرده ‎ ایم.

خجسته ‎ پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاسیس شعبه ‎‎ ای از پژوهشکده رویان در لرستان یادآور شد: این پژوهشکده می ‎ تواند در بحث سلامت و توریسم درمانی کمک حال استان و دیگر شهرستان ‎ ها باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: امیدواریم ارتباط متقابل بین جهاد دانشگاهی و دستگاه های استان بیشتر و بیشتر شود تا بتوانیم از ظرفیت جهادی این نهاد در راستای حل مشکلات لرستان بهره بگیریم.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.