امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 18:58
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-معتقدیم-هر-روز-باید-به-دنبال-یک-کار-نو-با-ایده-جدید-باشیم
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ،  دکتر سید علی نادر دهقانی‌الوار در دیدار با 15 نفر از پشتیبانان طرح نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان اظهار کرد: یکی از اهداف ما تقویت پشتیبانان بوده و در کنار آن هدف نهایی شبکه‌سازی...
01/11/1397, 13:44
معاون-فناوری-مرکز-رشد-جهاد-دانشگاهی-لرستان-بر-لزوم-بازاریابی‌-محصولات-طرح-مشاغل-خانگی-در-سطح-ملی-و-بین‌المللی-تاکید-کرد
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ، رحیم بیرانوند در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان با 15 نفر از پشتیبان‌های الگوی نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان در طرح نوین مشاغل خانگی به فعالیت‌های انجام شده در این پروژه اشاره کرد و...
01/11/1397, 13:42
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-گلخانه-کوهدشت-یکی-از-اقدامات-الگویی-موفق-دانشگاهی-است
 عصر امروز بیست و دوم دیماه،دکتر سیدعلی‌نادر دهقانی‌الوار در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه مجتمع تحقیقات و فن‌آوری گیاهان دارویی یکی از ضرورت‌های حوزه کشاورزی در استان است، افزود: این مجتمع در بام خرم‌آباد اجرایی شده و در حوزه بومی‌سازی، اهلی‌سازی و کشت و توسعه...
22/10/1397, 17:48
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-توانمندسازی-یکی-از-ابعاد-توسعه-است
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود...
22/10/1397, 13:53

جهاد دانشگاهی استان لرستان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس لرستان: جهاد دانشگاهی بارقه‌ای از جنگ‌های دفاع مقدس است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان گفت: جهاد دانشگاهی بارقه‌ای از جنگ‌های دفاع مقدس است.

دکتر ناصرپور در گفتوگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، با اشاره به اینکه در چشم‌انداز نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه در حوزه توسعه علم و فناوری و تعالی فرهنگی بناست به نقطه‌ای آرمانی برسیم، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی گنجی است از گنج‌های پنهان دوران طلایی دفاع مقدس، همانطور که جهاد سازندگی در ابتدای انقلاب اسلامی داشتیم، جنگ‌های پنهان هشت سال دفاع مقدس جهاد دانشگاهی مهم است رشته‌هایی هستند که برخواسته از سبک مدیریت هستند که توسط انقلاب اسلامی به دنیا عرضه شد.

وی ادامه داد: تمام دنیا از سبک مدیریتی لیبرال مآب استفاده می‌کنند اما انقلاب ما مدیریت جهادی را به دنیا معرفی کرد که جهاد دانشگاهی هم بخشی از کالبد این مدیریت جهادی است و به دستور حضرت امام تأسیس شد.

ناصرپور با بیان اینکه  توسعه تابآور رابطه مستقیمی با دانش و آموزش دارد و محوریت آن انسان است، اضافه کرد: دانشگاه‌های ما در حال حاضر فقط آموزش می‌دهند اما آموزش جهاد دانشگاهی با دیگر آموزشها فرق می‌کند.این نهاد انقلابی در جهاد دانشگاهی  با تحقیقات کاربردی مشکلات را پیگیری میکند. بسیاری از پیشرفت‌های علمی به خصوص در حوزه دانش‌بنیان با این نهاد به اهداف خود رسیده ست.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان افزود: اگر به جهاد به عنوان یک امکان نگاه کنیم، تنها امکانی که می‌تواند وضعیت کشور را از تنگناها عبور دهد، این نهاد است.

وی یادآور شد: جهاد دانشگاهی دانش را به فناوری تبدیل می‌کند و می‌تواند ما از وضعیت کنونی عبور دهد.

ناصرپور گفت: درواقع ابزاری که می‌تواند باعث تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر شود،نهادی جز جهاد دانشگاهی نیست.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی نهادی انقلابی است و به دنبال تحقق فرهنگ جهادی است، اظهار کرد: . گفتمان جهاد دانشگاهی فراگیر و دربرگیرنده همه ظرفیت‌های عملی و علمی از دفاع مقدس است.

وی افزود: درواقع جهاد دانشگاهی بارقه‌ای از جنگ‌های دفاع مقدس و کالبدی لاینفک از موضوعات مرتبط با دفاع مقدس است.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.