امروز : 29 شهریور 1397 ساعت 07:51
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

رئیس-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-خروجی-اقدامات-شاخص-ما-در-استان-به-ایجاد-اشتغال-و-تبدیل-علم-به-فناوری-منجر-شده-است
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: خروجی اقدامات شاخص این نهاد در استان به ایجاد اشتغال و تبدیل علم به فناوری منجر شده است. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر سیدعلی‎نادر دهقانی‎الوار در دیدار معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان، اظهار کرد:...
26/06/1397, 09:38
معاون-سیاسی-و-امنیتی-استانداری-لرستان-رفع-عقب-ماندگی-در-حوزه-آسیب‎های-اجتماعی-نیازمند-کار-جهادی-است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کار جهادی است. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر حبیب ‎ الله خجسته ‎ پور در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه لرستان یکی از استان ‎...
25/06/1397, 17:14
رئیس-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-بیش-از-1500-دانشجو-با-این-نهاد-در-استان-همکاری-دارند
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: بیش از 1500 دانشجو با این نهاد در استان همکاری دارند. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر سیدعلی نادر دهقانی‎الوار در اولین نشست مدیران شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی منطقه غرب کشور با تشریح بخشی از اقدامات این نهاد در استان...
25/06/1397, 17:12
معاون-فرهنگی-جهاد-دانشگاهی-از-ظرفیت-دانشجویان-در-حل-مشکلات-فرهنگی-استفاده-شود
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: از ظرفیت دانشجویان در حل مشکلات فرهنگی استفاده شود. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، عیسی علیزاده در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان با اشاره به اینکه فرهنگ ابعاد گسترده ‎ ای را دربرمی ‎ گیرد، اظهار کرد: یکی از...
25/06/1397, 17:09

جهاد دانشگاهی استان لرستان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس لرستان: جهاد دانشگاهی بارقه‌ای از جنگ‌های دفاع مقدس است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان گفت: جهاد دانشگاهی بارقه‌ای از جنگ‌های دفاع مقدس است.

دکتر ناصرپور در گفتوگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، با اشاره به اینکه در چشم‌انداز نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه در حوزه توسعه علم و فناوری و تعالی فرهنگی بناست به نقطه‌ای آرمانی برسیم، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی گنجی است از گنج‌های پنهان دوران طلایی دفاع مقدس، همانطور که جهاد سازندگی در ابتدای انقلاب اسلامی داشتیم، جنگ‌های پنهان هشت سال دفاع مقدس جهاد دانشگاهی مهم است رشته‌هایی هستند که برخواسته از سبک مدیریت هستند که توسط انقلاب اسلامی به دنیا عرضه شد.

وی ادامه داد: تمام دنیا از سبک مدیریتی لیبرال مآب استفاده می‌کنند اما انقلاب ما مدیریت جهادی را به دنیا معرفی کرد که جهاد دانشگاهی هم بخشی از کالبد این مدیریت جهادی است و به دستور حضرت امام تأسیس شد.

ناصرپور با بیان اینکه  توسعه تابآور رابطه مستقیمی با دانش و آموزش دارد و محوریت آن انسان است، اضافه کرد: دانشگاه‌های ما در حال حاضر فقط آموزش می‌دهند اما آموزش جهاد دانشگاهی با دیگر آموزشها فرق می‌کند.این نهاد انقلابی در جهاد دانشگاهی  با تحقیقات کاربردی مشکلات را پیگیری میکند. بسیاری از پیشرفت‌های علمی به خصوص در حوزه دانش‌بنیان با این نهاد به اهداف خود رسیده ست.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان افزود: اگر به جهاد به عنوان یک امکان نگاه کنیم، تنها امکانی که می‌تواند وضعیت کشور را از تنگناها عبور دهد، این نهاد است.

وی یادآور شد: جهاد دانشگاهی دانش را به فناوری تبدیل می‌کند و می‌تواند ما از وضعیت کنونی عبور دهد.

ناصرپور گفت: درواقع ابزاری که می‌تواند باعث تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر شود،نهادی جز جهاد دانشگاهی نیست.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی نهادی انقلابی است و به دنبال تحقق فرهنگ جهادی است، اظهار کرد: . گفتمان جهاد دانشگاهی فراگیر و دربرگیرنده همه ظرفیت‌های عملی و علمی از دفاع مقدس است.

وی افزود: درواقع جهاد دانشگاهی بارقه‌ای از جنگ‌های دفاع مقدس و کالبدی لاینفک از موضوعات مرتبط با دفاع مقدس است.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.