امروز : 30 دی 1397 ساعت 00:36
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

آخرین خبرها

رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-گلخانه-کوهدشت-یکی-از-اقدامات-الگویی-موفق-دانشگاهی-است
 عصر امروز بیست و دوم دیماه،دکتر سیدعلی‌نادر دهقانی‌الوار در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه مجتمع تحقیقات و فن‌آوری گیاهان دارویی یکی از ضرورت‌های حوزه کشاورزی در استان است، افزود: این مجتمع در بام خرم‌آباد اجرایی شده و در حوزه بومی‌سازی، اهلی‌سازی و کشت و توسعه...
22/10/1397, 17:48
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-توانمندسازی-یکی-از-ابعاد-توسعه-است
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود...
22/10/1397, 13:53
معاون-آموزش-جهاد-دانشگاهی-لرستان-خبر-داد-برگزاری-آزمون-مکاتبه‌ای-380-دهیار-استان
معاون آموزش جهاد دانشگاهی واحد لرستان از برگزاری آزمون مکاتبه‌ای دهیاران به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،احمد عبدی پور گفت: به همت معاونت آموزش جهاد دانشگاهی و با هماهنگی دفتر امور روستایی استانداری لرستان، پنجمین آزمون مکاتبه‌ای دهیاران استان برگزار شد. وی افزود:...
22/10/1397, 13:41
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-مرکز-درمان-ناباروری-این-واحد-یکی-از-برندهای-کشور-است
رئیس جهاد دانشگاهی مرکز درمان ناباروری این واحد را یکی از برندهای کشور عنوان کرد.  به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان،بعد از ظهر امروز هجدهم دیماه، دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در مراسم افتتاح مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان، مرکز درمان ناباروری را یکی از نیاهای اساسی استان...
19/10/1397, 15:16

جهاد دانشگاهی استان لرستان

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان: جهاد دانشگاهی تمرکز خود را روی فرآوری چند گونه گیاه نادر بگذارد

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان گفت: جهاد دانشگاهی تمرکز خود را روی فرآوری چند گونه گیاه نادر بگذارد.

بهروز دوستی در گفتوگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، اظهار کرد: رسالت اصلی که جهاد دانشگاهی در کشور دارد بسیار مهم است.

وی ادامه داد: پیاده سازی نتایج تحقیقات علمی در زندگی مردم از عمده رسالتهای جهاددانشگاهی است که در این حوزه خوب عمل کرده است؛  رویان نمونه یکی از اقدامات این نهاد انقلابی مهم است.

دوستی اضافه کرد: با توجه به ظرفیتهای استان لرستان میطلبد که این نهاد انقلابی در بحث گیاهان دارویی ورود جدی‌تری داشته باشد.

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با مراکز رشد خود دنبال پیگیری ایده‌هاست، تصریح کرد: لازم است در این راستا برای بهرهبرداری بهتر از مراکز رشد، بررسی موشکافانه شود که واحدهای فناور به نتیجه برسند.

وی خاطر نشان کرد: نیاز است جهاد داشگاهی تمام پتانسیل خود را روی گیاهان دارویی استان قرار دهد و تمرکز خود را روی چند گونه گیاه نادر بگذارد چرا که لرستان نیز ظرفیت و پتانسیل خوبی در این راستا دارد و آنها را تبدیل به محصول و به بازار عرضه کند و در بحث فراوری آنها کار کند.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.