امروز : 29 شهریور 1397 ساعت 07:53
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

رئیس-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-خروجی-اقدامات-شاخص-ما-در-استان-به-ایجاد-اشتغال-و-تبدیل-علم-به-فناوری-منجر-شده-است
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: خروجی اقدامات شاخص این نهاد در استان به ایجاد اشتغال و تبدیل علم به فناوری منجر شده است. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر سیدعلی‎نادر دهقانی‎الوار در دیدار معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان، اظهار کرد:...
26/06/1397, 09:38
معاون-سیاسی-و-امنیتی-استانداری-لرستان-رفع-عقب-ماندگی-در-حوزه-آسیب‎های-اجتماعی-نیازمند-کار-جهادی-است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کار جهادی است. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر حبیب ‎ الله خجسته ‎ پور در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه لرستان یکی از استان ‎...
25/06/1397, 17:14
رئیس-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-بیش-از-1500-دانشجو-با-این-نهاد-در-استان-همکاری-دارند
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: بیش از 1500 دانشجو با این نهاد در استان همکاری دارند. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر سیدعلی نادر دهقانی‎الوار در اولین نشست مدیران شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی منطقه غرب کشور با تشریح بخشی از اقدامات این نهاد در استان...
25/06/1397, 17:12
معاون-فرهنگی-جهاد-دانشگاهی-از-ظرفیت-دانشجویان-در-حل-مشکلات-فرهنگی-استفاده-شود
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: از ظرفیت دانشجویان در حل مشکلات فرهنگی استفاده شود. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، عیسی علیزاده در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان با اشاره به اینکه فرهنگ ابعاد گسترده ‎ ای را دربرمی ‎ گیرد، اظهار کرد: یکی از...
25/06/1397, 17:09

جهاد دانشگاهی استان لرستان

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان: جهاد دانشگاهی تمرکز خود را روی فرآوری چند گونه گیاه نادر بگذارد

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان گفت: جهاد دانشگاهی تمرکز خود را روی فرآوری چند گونه گیاه نادر بگذارد.

بهروز دوستی در گفتوگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، اظهار کرد: رسالت اصلی که جهاد دانشگاهی در کشور دارد بسیار مهم است.

وی ادامه داد: پیاده سازی نتایج تحقیقات علمی در زندگی مردم از عمده رسالتهای جهاددانشگاهی است که در این حوزه خوب عمل کرده است؛  رویان نمونه یکی از اقدامات این نهاد انقلابی مهم است.

دوستی اضافه کرد: با توجه به ظرفیتهای استان لرستان میطلبد که این نهاد انقلابی در بحث گیاهان دارویی ورود جدی‌تری داشته باشد.

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با مراکز رشد خود دنبال پیگیری ایده‌هاست، تصریح کرد: لازم است در این راستا برای بهرهبرداری بهتر از مراکز رشد، بررسی موشکافانه شود که واحدهای فناور به نتیجه برسند.

وی خاطر نشان کرد: نیاز است جهاد داشگاهی تمام پتانسیل خود را روی گیاهان دارویی استان قرار دهد و تمرکز خود را روی چند گونه گیاه نادر بگذارد چرا که لرستان نیز ظرفیت و پتانسیل خوبی در این راستا دارد و آنها را تبدیل به محصول و به بازار عرضه کند و در بحث فراوری آنها کار کند.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.