امروز : 31 خرداد 1397 ساعت 01:09

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

ارسال-۱۲۲-مقاله-به-نهمین-دوره-همایش-بین‌المللی-سیره-علوی
دبیر نهمین همایش بین‌المللی سیره علوی از ارسال ۱۲۲ مقاله به این دوره از همایش خبر داد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، دکترسیدعلی نادردهقانی‌الوار در مراسم اختتامیه نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی که به همت جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد، ضمن خیرمقدم به مهمانان اظهار کرد:...
30/11/1396, 10:09
برگزاری-۴-دوره-آموزشی-برای-دهیاران-استان-لرستان
دهیاران استان لرستان دوره های آموزشی مورد نیاز را در جهاد دانشگاهی فراگرفته‌اند. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان، احمد عبدی پور معاون آموزشی جهاد دانشگاهی با بیان مطلب فوق گفت: به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد لرستان و هماهنگی دفتر امور روستایی استانداری لرستان با هدف...
29/11/1396, 16:03
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-آماده-طراحی-و-ارائه-مدل-منابع-درآمد-پایدار-برای-شهرداری‎ها-هستیم
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: آماده طراحی و ارائه مدل منابع درآمد پایدار برای شهرداری‌ها هستیم. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، دکتر سیدعلی نادر دهقانی‌الوار در بازدید شهردار خرم‌آباد از ایسنا ضمن عرض خوش آمدگویی به فعالیت مجتمع تحقیقات و فناوری جهاد دانشگاهی در بام خرم‌آباد اشاره...
11/11/1396, 12:51
برگزاری-مسابقات-رباتیک-و-خلاقیت-و-نوآوری-دانش¬آموزی-در-استان-توسط-یکی-از-شرکتهای-فعال-مرکز-رشد-واحدهای-فناور-جهاددانشگاهی-لرستان
مسابقات رباتیک در سطح دانش­آموزی و با حضور دانش­آموزان  تمامی مقاطع تحصیلی در تاریخ19 بهمن ماه سال جاری توسط شرکت هوشمان الکترونیک برگزار می­شود. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان این مسابقات در رشته­های مختلف ربات جنگجو، ربات مسیریاب، ربات حل ماز، ربات پرنده،  نجات تخم مرغ و خلاقیت و...
09/11/1396, 10:32

جهاد دانشگاهی استان لرستان

هشتمین رویداد دورهمی کارآفرینی"دیدار" لرستان" برگزار شد

هشتمین رویداد دورهمی کارآفرینی"دیدار" لرستان" به همت دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی در دانشگاه علمی کاربردی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، هدف از برگزاری این رویداد آشنایی با خدمات کسب و کار محلی با سخنرانی مهندس سمیه مهرابنیا، رئیس کانون زنان بازرگان استان، مشاهده یک آموزش کاربردی با صحبتهای مهندس فرید مرادی، مدرس آموزش کاربردی(دیجیتال مارکتینگ)و شنیدن تجریبات مهندس زهرا نصیری، مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی آدینهفام خرم به عنوان یک کارآفرین بود.
در ادامه این نشست مهندس مهرابنیا گفت: کسی که میخواهد کارآفرین باشد باید خلاقیت داشته و در این زمینه دانش خود را بالا ببرد.
وی با بیان اینکه هر کسی شخصیت منحصر به فردی دارد و اگر دیدش را نسبت به بیرون دقیقتر کند، ادامه داد: اگر نیازها را در محیط کار بشناسد موفق خواهد بود؛ البته باید دانش خود را نیز بالا ببرد.
مهرابنیا با بیان اینکه انسانهای اطراف ما خیلی عادی هستند و مسیر خود را طی میکنند، ادامه داد: اگر میخواهید انسان موفقی باشید باید قدرت ریسک داشته باشید.
رئیس کانون زنان بازرگان استان با اشاره به اینکه باید تحمل شکست را نیز داشت، بیان کرد: باید آنقدر قدرت داشت که امواج منفی را از خود دور و در این زمینه بحث کرد.
همچنین فرید مرادی در ادامه با بیان اینکه ایده مهم نیست و همه دنیا به این موضوع واقف است، ادامه داد: اجرای ایده مهماست و همانطور که قوانین فیزیک همزمان میتواند سه نفر روی آن نظر بدهندو به اسمشان ثبت شود؛ ایده نیز میتواند به ذهن چند نفر خطور کند.
وی نورم بینالمللی ایده که به ذهن افراد میرسد را حدود صد نفر عنوان کرد و گفت: مهم اجرای ایده است که هر کسی آن را انجام نمیدهد.
مرادی تیم سازی رامهمترین موضوع برای اجرای ایده دانست و افزود: در خرمآباد تیمهایی داریم که ایده ندارند اما موفق هستند چراکه ایدهها را گرفته و انجام میدهند.
این مدرس آموزش کاربردی(دیجیتال مارکتینگ) با اشاره به اینکه خیلی از ایدهها در ذهن میمانند، گفت: گفتن ایده زیاد مهم نیست بلکهباید اجرا شوند.
وی با اشاره به دیجیتال مارکتینگ اظهار کرد: در این رابطه ابتدا باید وبسایت راهاندازی کرد و قبل از آن هم نیاز به سرچ در گوگل است.
مرادی با بیان اینکه میتوان از تلگرام و اینستاگرام درآمدزایی داشت، گفت: از این نرمافزارهای پیامرسان میتوان در راستای تبلیغات و آموزش استفاده کرد و این کار هیچ ضرری ندارد.
این مدرس آموزش کاربردی خاطرنشان کرد: البته باید گفت که تلگرام و اینستا با هم متفاوت هستند و در تلگرام به سختی میتوان عضو و ممبر گرفت و زمانبر بوده اما در اینستاگرام اینطور نیست.
وی به بنرمارکتینگ اشاره کرد و افزود: نرخ تبدیل زدنیک بنر ساده به شدت پایین بوده اما چون برای برندسازی موثر است باعث آشنایی افراد میشود چراکه در ذهن میماند و روزی که نیاز باشد به یاد خواهد آمد.
مهندس زهرا نصیری، مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی آدینهفام خرمنیز تجریبات خود را در این رویداد بیان کرد و پرسش و پاسخ بین حضار از او صورت گرفت.
لازم به ذکر است این نشست با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستانف موسسه کار و تامین اجتماعی، سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، رویداد همفکر و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار شد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.