امروز : 29 شهریور 1397 ساعت 07:53
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

رئیس-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-خروجی-اقدامات-شاخص-ما-در-استان-به-ایجاد-اشتغال-و-تبدیل-علم-به-فناوری-منجر-شده-است
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: خروجی اقدامات شاخص این نهاد در استان به ایجاد اشتغال و تبدیل علم به فناوری منجر شده است. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر سیدعلی‎نادر دهقانی‎الوار در دیدار معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان، اظهار کرد:...
26/06/1397, 09:38
معاون-سیاسی-و-امنیتی-استانداری-لرستان-رفع-عقب-ماندگی-در-حوزه-آسیب‎های-اجتماعی-نیازمند-کار-جهادی-است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: رفع عقب ماندگی در حوزه آسیب ‎ های اجتماعی نیازمند کار جهادی است. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر حبیب ‎ الله خجسته ‎ پور در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه لرستان یکی از استان ‎...
25/06/1397, 17:14
رئیس-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-بیش-از-1500-دانشجو-با-این-نهاد-در-استان-همکاری-دارند
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: بیش از 1500 دانشجو با این نهاد در استان همکاری دارند. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر سیدعلی نادر دهقانی‎الوار در اولین نشست مدیران شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی منطقه غرب کشور با تشریح بخشی از اقدامات این نهاد در استان...
25/06/1397, 17:12
معاون-فرهنگی-جهاد-دانشگاهی-از-ظرفیت-دانشجویان-در-حل-مشکلات-فرهنگی-استفاده-شود
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: از ظرفیت دانشجویان در حل مشکلات فرهنگی استفاده شود. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، عیسی علیزاده در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان با اشاره به اینکه فرهنگ ابعاد گسترده ‎ ای را دربرمی ‎ گیرد، اظهار کرد: یکی از...
25/06/1397, 17:09

جهاد دانشگاهی استان لرستان

هشتمین رویداد دورهمی کارآفرینی"دیدار" لرستان" برگزار شد

هشتمین رویداد دورهمی کارآفرینی"دیدار" لرستان" به همت دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی در دانشگاه علمی کاربردی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، هدف از برگزاری این رویداد آشنایی با خدمات کسب و کار محلی با سخنرانی مهندس سمیه مهرابنیا، رئیس کانون زنان بازرگان استان، مشاهده یک آموزش کاربردی با صحبتهای مهندس فرید مرادی، مدرس آموزش کاربردی(دیجیتال مارکتینگ)و شنیدن تجریبات مهندس زهرا نصیری، مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی آدینهفام خرم به عنوان یک کارآفرین بود.
در ادامه این نشست مهندس مهرابنیا گفت: کسی که میخواهد کارآفرین باشد باید خلاقیت داشته و در این زمینه دانش خود را بالا ببرد.
وی با بیان اینکه هر کسی شخصیت منحصر به فردی دارد و اگر دیدش را نسبت به بیرون دقیقتر کند، ادامه داد: اگر نیازها را در محیط کار بشناسد موفق خواهد بود؛ البته باید دانش خود را نیز بالا ببرد.
مهرابنیا با بیان اینکه انسانهای اطراف ما خیلی عادی هستند و مسیر خود را طی میکنند، ادامه داد: اگر میخواهید انسان موفقی باشید باید قدرت ریسک داشته باشید.
رئیس کانون زنان بازرگان استان با اشاره به اینکه باید تحمل شکست را نیز داشت، بیان کرد: باید آنقدر قدرت داشت که امواج منفی را از خود دور و در این زمینه بحث کرد.
همچنین فرید مرادی در ادامه با بیان اینکه ایده مهم نیست و همه دنیا به این موضوع واقف است، ادامه داد: اجرای ایده مهماست و همانطور که قوانین فیزیک همزمان میتواند سه نفر روی آن نظر بدهندو به اسمشان ثبت شود؛ ایده نیز میتواند به ذهن چند نفر خطور کند.
وی نورم بینالمللی ایده که به ذهن افراد میرسد را حدود صد نفر عنوان کرد و گفت: مهم اجرای ایده است که هر کسی آن را انجام نمیدهد.
مرادی تیم سازی رامهمترین موضوع برای اجرای ایده دانست و افزود: در خرمآباد تیمهایی داریم که ایده ندارند اما موفق هستند چراکه ایدهها را گرفته و انجام میدهند.
این مدرس آموزش کاربردی(دیجیتال مارکتینگ) با اشاره به اینکه خیلی از ایدهها در ذهن میمانند، گفت: گفتن ایده زیاد مهم نیست بلکهباید اجرا شوند.
وی با اشاره به دیجیتال مارکتینگ اظهار کرد: در این رابطه ابتدا باید وبسایت راهاندازی کرد و قبل از آن هم نیاز به سرچ در گوگل است.
مرادی با بیان اینکه میتوان از تلگرام و اینستاگرام درآمدزایی داشت، گفت: از این نرمافزارهای پیامرسان میتوان در راستای تبلیغات و آموزش استفاده کرد و این کار هیچ ضرری ندارد.
این مدرس آموزش کاربردی خاطرنشان کرد: البته باید گفت که تلگرام و اینستا با هم متفاوت هستند و در تلگرام به سختی میتوان عضو و ممبر گرفت و زمانبر بوده اما در اینستاگرام اینطور نیست.
وی به بنرمارکتینگ اشاره کرد و افزود: نرخ تبدیل زدنیک بنر ساده به شدت پایین بوده اما چون برای برندسازی موثر است باعث آشنایی افراد میشود چراکه در ذهن میماند و روزی که نیاز باشد به یاد خواهد آمد.
مهندس زهرا نصیری، مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی آدینهفام خرمنیز تجریبات خود را در این رویداد بیان کرد و پرسش و پاسخ بین حضار از او صورت گرفت.
لازم به ذکر است این نشست با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستانف موسسه کار و تامین اجتماعی، سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، رویداد همفکر و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار شد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.