امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 18:58
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-معتقدیم-هر-روز-باید-به-دنبال-یک-کار-نو-با-ایده-جدید-باشیم
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ،  دکتر سید علی نادر دهقانی‌الوار در دیدار با 15 نفر از پشتیبانان طرح نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان اظهار کرد: یکی از اهداف ما تقویت پشتیبانان بوده و در کنار آن هدف نهایی شبکه‌سازی...
01/11/1397, 13:44
معاون-فناوری-مرکز-رشد-جهاد-دانشگاهی-لرستان-بر-لزوم-بازاریابی‌-محصولات-طرح-مشاغل-خانگی-در-سطح-ملی-و-بین‌المللی-تاکید-کرد
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ، رحیم بیرانوند در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان با 15 نفر از پشتیبان‌های الگوی نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان در طرح نوین مشاغل خانگی به فعالیت‌های انجام شده در این پروژه اشاره کرد و...
01/11/1397, 13:42
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-گلخانه-کوهدشت-یکی-از-اقدامات-الگویی-موفق-دانشگاهی-است
 عصر امروز بیست و دوم دیماه،دکتر سیدعلی‌نادر دهقانی‌الوار در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه مجتمع تحقیقات و فن‌آوری گیاهان دارویی یکی از ضرورت‌های حوزه کشاورزی در استان است، افزود: این مجتمع در بام خرم‌آباد اجرایی شده و در حوزه بومی‌سازی، اهلی‌سازی و کشت و توسعه...
22/10/1397, 17:48
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-توانمندسازی-یکی-از-ابعاد-توسعه-است
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود...
22/10/1397, 13:53

جهاد دانشگاهی استان لرستان

برگزاری دوره آموزشی ارزیابی عملکرد و بازرسی شهرداری های استان توسط جهاددانشگاهی

 به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد لرستان و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری لرستان دوره آموزشی یک روزه ارزیابی عملکرد و بازرسی شهرداری های استان در این واحد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی ، احمد عبدی پور معاون آموزشی جهاددانشگاهی با بیان مطلب فوق گفت: این دوره یک روزه به منظور ارتقاء سطح دانش پرسنل شهرداریها در خصوص ارزیابی عملکرد شهرداریهای تابعه استان برگزار شده است.

عبدی پور با بیان این مطلب گفت: در این دوره تعداد 26 نفر از کارکنان شهرداری های مختلف استان حضور داشته و آخرین آئین نامه ها، بخشنامه ها و قوانین مرتبط را آموزش دیده اند .

معاون آموزشی واحد لرستان گفت: در این دوره معاون مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، یکی از کارشناسان دفتر مذکور ، مدیر گروه آموزشی مدیریت شهری سازمان شهرداری ها به عنوان مدرس و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استان لرستان به عنوان ناظر برگزاری حضور داشتند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد برگزاری کارگاههای آموزشی این چنینی بتواند سطح دانش کارکنان دستگاههای اجرائی را جهت خدمت رسانی به مردم ارتقاء دهد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.