امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 19:19
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-معتقدیم-هر-روز-باید-به-دنبال-یک-کار-نو-با-ایده-جدید-باشیم
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ،  دکتر سید علی نادر دهقانی‌الوار در دیدار با 15 نفر از پشتیبانان طرح نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان اظهار کرد: یکی از اهداف ما تقویت پشتیبانان بوده و در کنار آن هدف نهایی شبکه‌سازی...
01/11/1397, 13:44
معاون-فناوری-مرکز-رشد-جهاد-دانشگاهی-لرستان-بر-لزوم-بازاریابی‌-محصولات-طرح-مشاغل-خانگی-در-سطح-ملی-و-بین‌المللی-تاکید-کرد
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان،پیش از ظهر امروز سی دیماه ، رحیم بیرانوند در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان با 15 نفر از پشتیبان‌های الگوی نوین مشاغل خانگی جهت اتصال متقاضیان و پشتیبانان در طرح نوین مشاغل خانگی به فعالیت‌های انجام شده در این پروژه اشاره کرد و...
01/11/1397, 13:42
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-گلخانه-کوهدشت-یکی-از-اقدامات-الگویی-موفق-دانشگاهی-است
 عصر امروز بیست و دوم دیماه،دکتر سیدعلی‌نادر دهقانی‌الوار در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه مجتمع تحقیقات و فن‌آوری گیاهان دارویی یکی از ضرورت‌های حوزه کشاورزی در استان است، افزود: این مجتمع در بام خرم‌آباد اجرایی شده و در حوزه بومی‌سازی، اهلی‌سازی و کشت و توسعه...
22/10/1397, 17:48
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-توانمندسازی-یکی-از-ابعاد-توسعه-است
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود...
22/10/1397, 13:53

جهاد دانشگاهی استان لرستان

برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان لرستان

سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور گفت: 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم.

بهزاد افشار در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، در حاشیه کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان که به همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان، برگزار شد، بیان کرد: در حال حاضر 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم که از این تعداد 9000 نفر عضو شورای شهر هستند.

وی اضافه کرد: آمار شورای اسلامی ما در دوره چهارم نسبت به دوره‎های قبلی افزایش نسبی داشته که این به دلیل تغییر در قانون بوده است.

افشار با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان گفت: این چنین کارگاه‎ها حداقل کار مثبتی هستند که می‎توانند برگزار شوند تا بین اعضای شورا و مسئولین آنها در استان‎ها مانند فرمانداران و دولت ارتباط برقرار شود و می‎توانند فرصتی برای گفتگوی اعضاء و حل مشکلات آنها فراهم کند.

سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور اظهار کرد: همچنین شوراها می‎توانند تجارب موفق خود را به همدیگر منتقل کنند در این کارگاه‎های آموزشی سعی می‎کنیم آخرین اقدامات، تحولات و روش‎های روز مدیریت شهری را به افراد آموزش دهیم.

وی ادامه داد: همچنین افراد از آخرین اتفاقاتی که در رابطه با شوراها در مجلس، دولت و یا در کل کشور به وقوع پیوسته مطلع می‎شوند.

همچنین احمد عبدی‎پور، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان، بیان کرد: این کارگاه به منظور ایجاد هم‎فکری بین اعضای شورای اسلامی شهرها و طبق سنوات گذشته با همکاری معاونت امور عمرانی و مدیرکل امور شهری استانداری برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه متولی برگزاری این دوره‎ها جهاد دانشگاهی واحد لرستان است، اضافه کرد: ظرف سه تا چهار ماه آینده نیز چند همایش دیگر با سبک جدیدتر و دعوت از اساتید خبره کشوری برگزار خواهد شد.

عبدی‎پور ادامه داد: از مجموع 155 نفر اعضای شورای اسلامی شهرهای استان قریب 130 نفر در این دوره شرکت کرده‎اند و مدرس آن سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان تصریح کرد: همچنین 70 دوره برای کارشناسان شهرداری‎‎ها در سه مرحله برگزار می‎شود و 1400 نفر از اعضای شوراهای شهر استان در آن شرکت می‎کنند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره برای 500 نفر از دهیاران استان نیز در شش ماهه آینده برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.