امروز : 23 آبان 1397 ساعت 15:26
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

برگزاری-کارگاه-آشنایی-با-مفاهیم،-نظریه‌ها-و-تکنیک‌های-بهره‌وری-در-کسب‌وکارهای-تعاونی
معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری کارگاه آشنایی با مفاهیم، نظریه‌ها و تکنیک‌های بهره‌وری در کسب‌ و کارهای تعاونی خبر داد. رحیم بیرانوند در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، اظهار کرد: این کارگاه به مدت دو روز یکم و دوم آبان در سالن...
02/08/1397, 14:32
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-در-دیدار-با-مدیرکل-امور-عشایر-آمادگی-طراحی-و-اجرای-مدل-مدرن-زندگی-عشایری-وجود-دارد
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان در دیدار با مدیرکل امور عشایر گفت: آمادگی طراحی و اجرای مدل مدرن زندگی عشایری وجود دارد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان،ظهر امروز سی مهر ماه ، دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در دیدار با مدیرکل امور عشایری استان به برخی فعالیتها و...
30/07/1397, 17:14
رئیس-جهاددانشگاهی-استان-لرستان-تاکید-کرد-انجام-کارهای-متعهدانه-و-جهادی-برای-کاهش-نرخ-بیکاری-در-کشور
رئیس جهاددانشگاهی استان لرستان بر ضرورت انجام کار­های متعهدانه و جهادی برای کاهش نرخ بیکاری در کشور تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان  لرستان، دکتر سید علی نادر دهقانی­الوار در جلسه هماهنگی با شرکت هاروست و پشتیبان طرح الگوی نوین مشاغل خانگی در حوزه کشاورزی اورگانیک که در محل...
25/07/1397, 16:02
معاون-فناوری-مرکز-رشد-جهاد-دانشگاهی-واحد-لرستان-الگوی-نوین-مشاغل-خانگی-سبب-اتصال-حلقه‌های-مفقوده-در-ایجاد-اشتغال-پایدار-می‌شود
معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان لرستان گفت: الگوی نوین مشاغل خانگی سبب اتصال حلقه‌های مفقوده در ایجاد اشتغال پایدار می‌شود. رحیم بیرانوند در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، اظهار کرد: مشاغل خانگی تاثیر بسزایی بر فرهنگ کار و کارآفرینی در استان دارد. وی اضافه کرد: الگوی نوین...
25/07/1397, 16:00

جهاد دانشگاهی استان لرستان

برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان لرستان

سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور گفت: 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم.

بهزاد افشار در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، در حاشیه کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان که به همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان، برگزار شد، بیان کرد: در حال حاضر 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم که از این تعداد 9000 نفر عضو شورای شهر هستند.

وی اضافه کرد: آمار شورای اسلامی ما در دوره چهارم نسبت به دوره‎های قبلی افزایش نسبی داشته که این به دلیل تغییر در قانون بوده است.

افشار با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان گفت: این چنین کارگاه‎ها حداقل کار مثبتی هستند که می‎توانند برگزار شوند تا بین اعضای شورا و مسئولین آنها در استان‎ها مانند فرمانداران و دولت ارتباط برقرار شود و می‎توانند فرصتی برای گفتگوی اعضاء و حل مشکلات آنها فراهم کند.

سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور اظهار کرد: همچنین شوراها می‎توانند تجارب موفق خود را به همدیگر منتقل کنند در این کارگاه‎های آموزشی سعی می‎کنیم آخرین اقدامات، تحولات و روش‎های روز مدیریت شهری را به افراد آموزش دهیم.

وی ادامه داد: همچنین افراد از آخرین اتفاقاتی که در رابطه با شوراها در مجلس، دولت و یا در کل کشور به وقوع پیوسته مطلع می‎شوند.

همچنین احمد عبدی‎پور، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان، بیان کرد: این کارگاه به منظور ایجاد هم‎فکری بین اعضای شورای اسلامی شهرها و طبق سنوات گذشته با همکاری معاونت امور عمرانی و مدیرکل امور شهری استانداری برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه متولی برگزاری این دوره‎ها جهاد دانشگاهی واحد لرستان است، اضافه کرد: ظرف سه تا چهار ماه آینده نیز چند همایش دیگر با سبک جدیدتر و دعوت از اساتید خبره کشوری برگزار خواهد شد.

عبدی‎پور ادامه داد: از مجموع 155 نفر اعضای شورای اسلامی شهرهای استان قریب 130 نفر در این دوره شرکت کرده‎اند و مدرس آن سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان تصریح کرد: همچنین 70 دوره برای کارشناسان شهرداری‎‎ها در سه مرحله برگزار می‎شود و 1400 نفر از اعضای شوراهای شهر استان در آن شرکت می‎کنند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره برای 500 نفر از دهیاران استان نیز در شش ماهه آینده برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.