امروز : 30 دی 1397 ساعت 00:51
آخرین اخبار

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار

آخرین خبرها

رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-گفت-گلخانه-کوهدشت-یکی-از-اقدامات-الگویی-موفق-دانشگاهی-است
 عصر امروز بیست و دوم دیماه،دکتر سیدعلی‌نادر دهقانی‌الوار در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه مجتمع تحقیقات و فن‌آوری گیاهان دارویی یکی از ضرورت‌های حوزه کشاورزی در استان است، افزود: این مجتمع در بام خرم‌آباد اجرایی شده و در حوزه بومی‌سازی، اهلی‌سازی و کشت و توسعه...
22/10/1397, 17:48
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-توانمندسازی-یکی-از-ابعاد-توسعه-است
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود...
22/10/1397, 13:53
معاون-آموزش-جهاد-دانشگاهی-لرستان-خبر-داد-برگزاری-آزمون-مکاتبه‌ای-380-دهیار-استان
معاون آموزش جهاد دانشگاهی واحد لرستان از برگزاری آزمون مکاتبه‌ای دهیاران به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، ظهر امروز نوزدهم دیماه،احمد عبدی پور گفت: به همت معاونت آموزش جهاد دانشگاهی و با هماهنگی دفتر امور روستایی استانداری لرستان، پنجمین آزمون مکاتبه‌ای دهیاران استان برگزار شد. وی افزود:...
22/10/1397, 13:41
رئیس-جهاد-دانشگاهی-لرستان-مرکز-درمان-ناباروری-این-واحد-یکی-از-برندهای-کشور-است
رئیس جهاد دانشگاهی مرکز درمان ناباروری این واحد را یکی از برندهای کشور عنوان کرد.  به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان،بعد از ظهر امروز هجدهم دیماه، دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در مراسم افتتاح مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان، مرکز درمان ناباروری را یکی از نیاهای اساسی استان...
19/10/1397, 15:16

جهاد دانشگاهی استان لرستان

برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان لرستان

سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور گفت: 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم.

بهزاد افشار در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، در حاشیه کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان که به همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان، برگزار شد، بیان کرد: در حال حاضر 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم که از این تعداد 9000 نفر عضو شورای شهر هستند.

وی اضافه کرد: آمار شورای اسلامی ما در دوره چهارم نسبت به دوره‎های قبلی افزایش نسبی داشته که این به دلیل تغییر در قانون بوده است.

افشار با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان گفت: این چنین کارگاه‎ها حداقل کار مثبتی هستند که می‎توانند برگزار شوند تا بین اعضای شورا و مسئولین آنها در استان‎ها مانند فرمانداران و دولت ارتباط برقرار شود و می‎توانند فرصتی برای گفتگوی اعضاء و حل مشکلات آنها فراهم کند.

سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور اظهار کرد: همچنین شوراها می‎توانند تجارب موفق خود را به همدیگر منتقل کنند در این کارگاه‎های آموزشی سعی می‎کنیم آخرین اقدامات، تحولات و روش‎های روز مدیریت شهری را به افراد آموزش دهیم.

وی ادامه داد: همچنین افراد از آخرین اتفاقاتی که در رابطه با شوراها در مجلس، دولت و یا در کل کشور به وقوع پیوسته مطلع می‎شوند.

همچنین احمد عبدی‎پور، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان، بیان کرد: این کارگاه به منظور ایجاد هم‎فکری بین اعضای شورای اسلامی شهرها و طبق سنوات گذشته با همکاری معاونت امور عمرانی و مدیرکل امور شهری استانداری برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه متولی برگزاری این دوره‎ها جهاد دانشگاهی واحد لرستان است، اضافه کرد: ظرف سه تا چهار ماه آینده نیز چند همایش دیگر با سبک جدیدتر و دعوت از اساتید خبره کشوری برگزار خواهد شد.

عبدی‎پور ادامه داد: از مجموع 155 نفر اعضای شورای اسلامی شهرهای استان قریب 130 نفر در این دوره شرکت کرده‎اند و مدرس آن سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان تصریح کرد: همچنین 70 دوره برای کارشناسان شهرداری‎‎ها در سه مرحله برگزار می‎شود و 1400 نفر از اعضای شوراهای شهر استان در آن شرکت می‎کنند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره برای 500 نفر از دهیاران استان نیز در شش ماهه آینده برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.