امروز : 26 خرداد 1398 ساعت 09:43
آخرین اخبار

/ 35 سال مدیریت جهادی/ معاون عمرانی استانداری لرستان: مهم‎ترین شاخصه جهاد دانشگاهی، نوآوری و تلاش برای کسب یافته‎های جدیدی است

معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: کسب یافتههای جدید در مسیر توسعه کشور مهمترین شاخصه جهاد دانشگاهی است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان، محمد اصلانی با تبریک فرارسیدن 16 مرداد، افزود: جهاد دانشگاهی در مسیر آموزشهای مختلف غیررسمی، مدون و انجام تحقیق و پژوهش همواره از بدو تاسیس منشأ اثرات مثبت بوده است.

وی بیان کرد: این نهاد انقلابی در انجام فعالیتهایی که موجبات ارتقاء سطح علمی اساتید و دانشجویان میشود به خوبی به مسئولیت خود عمل کرده است.

این مقام مسئول ادامه داد: جهاد دانشگاهی به پروژههای تحقیقاتی و پژوهشی که بعضاً لازم است توسط دستگاههای اجرایی از طریق مبانی دانشگاهی انجام شود، ورود پیدا کند.

معاون عمرانی استانداری لرستان اظهار کرد: جهاد دانشگاهی پل ارتباطی بین حوزه علم، دانش و دیگر بخشها از جمله صنعت و کشاورزی است.

اصلانی تصریح کرد: خوشبختانه این نهاد انقلابی از بدو تاسیس تاکنون منشأ اثرات مثبت بوده و مهمترین شاخصه آن نوآوری و تلاش برای کسب یافتههای جدیدی است که میتواند کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهد.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.