امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 19:23
آخرین اخبار

معارفه سرپرست معاونت پشتیبانی جهاددانشگاهی واحد لرستان

طی حکمی از سوی رئیس واحد لرستان مسعود هدایتی فرد  به سمت سرپرست معاونت پشتیبانی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان، در مراسمی که با حضور دکتر دهقانی رئیس واحد، معاونین و اعضاء حوزه پشتیبانی در دفتر ریاست برگزار شد، مسعود هدایتی فرد به عنوان معاون پشتیبانی معرفی شد.

دکتر دهقانی در این برنامه در سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران، مهمترین وظیفه حوزه پشتیبانی را بسترسازی مناسب جهت رسیدن به اهداف واحد،تلاش جهت رفع موانع کاری حوزه ها، آسیب شناسی فرآیند کاری و تلا ش جهت رفع آسیب های موجود عنوان و خاطرنشان کرد: حوزه پشتیبانی جهت انجام بهینه امور باید تعامل لازم را با حوزه ها داشته باشد و در این راستا در چارچوب قانون، سعی نماید بر اساس شرایط جهاد و در حد بضاعت و احد نسبت به رفع مشکلات حوزه ها اقدام نماید.

دکتر دهقانی، نظام مند نمودن فعالیتها، برخورد سیستماتیک، انضباط اداری، ارتقاء ساختار فیزیکی، شایسته سالاری در حوزه نیروی انسانی و ایجاد بستر مناسب جهت استقرار اتوماسیون اداری را از مهمترین اولویت های کاری حوزه پشتیبانی دانست و عنوان کردحوزه های مختلف بایستی جهت انجام وظایف حوزه پشتیبانی بیشترین همکاری را با این معاونت داشته باشند.

در ادامه این مراسم مسعود هدایتی فرد به ارائه برنامه های کاری خود پرداخت و مهمترین سرفصل های کاری خود را به سه بخش نیروی انسانی، فضای فیزیکی و اداری مالی تقسیم و در هر بخش به ارائه برنامه های مختلف خود پرداخت.

وی تلاش جهت  بهبود وضعیت معیشت کارکنان،ارتقاء سطح زندگی، تبدیل وضعیت استخدامی اعضاء ،پیگیری زمین مسکونی موردنیاز تعاونی مسکن، عقد قرارداد با فروشگاه معتبر جهت فروش اقساطی،ارتقاء سطح فعالیت صندوق قرض الحسنه و انجام اموراداری کارکنان را از مهمترین برنامه های خوددر بخش نیروی انسانی عنوان نمود و خواستار تعامل شایسته حوزه ها به منظور افزایش بهره وری شد .

در پایان این مراسم اعضاء حاضر در جلسه ضمن تبریک به آقای هدایتی و آرزوی توفیق برای ایشان به ارائه نقطه نظرات خوددر خصوص بهبود فعالیت حوزه پشتیبانی پرداختند.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.