امروز : 26 خرداد 1398 ساعت 10:16
آخرین اخبار

ششمین جشنواره فیلم سبز ایران در خرم آباد برگزار می شود

ششمین جشنواره فیلم سبز ایران از 18 لغایت 24 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور در شهر خرم آباد برگزار می­شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان لرستان، مدیر کل محیط زیست لرستان در این باره گفت: این جشنواره با هدف ارتقاء فرهنگ محیط زیست عمومی و افزایش دانش برای حفاظت از دستاوردهای زیست محیطی توسط سازمان محیط زیست لرستان و با حضور مراکز علمی و پژوهشی و دستگاههای مرتبط برگزار می شود.

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی لرستان بعنوان بزرگترین تشکل و الگوی زیست محیطی در استان لرستان در برگزاری این جشنواره بین المللی مشارکت خواهد داشت.

سیدعلی نادر دهقانی رئیس جهاددانشگاهی لرستان در این خصوص ضمن ابراز امیدواری برای افزایش مشارکت همه دستگاهها بویژه دانشگاهیان، نخبگان، فعالین دانشجویی و تشکل­های غیردولتی برای برگزاری باشکوه این برنامه گفت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی در حوزه محیط زیست برنامه­های متنوعی را دارد که مشارکت برای برگزاری این جشنواره یکی از این برنامه های مهم سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی است.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.