امروز : 26 خرداد 1398 ساعت 10:15
آخرین اخبار

هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/ ایجاد راهکارهای مناسب برای اشتغال و تولیدعلم، ویژگی جهاد دانشگاهی

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام ‎ نور لرستان گفت: جهاد دانشگاهی در راستای تعامل سازنده و جهت دادن علمی کشور از هیچ کوششی دریغ نمی ‎ کند.

حجت ‎ الاسلام موسوی در گفت ‎ و ‎ گو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: آنچه نقش جهاد دانشگاهی به عنوان یک مرکز و در راستای اقتصاد دانش بنیان ایفا می ‎ کند اهتمام ورزیدن به وظیفه ‎ ای بوده که به عهده آن گذاشته شده است.

وی ادامه داد: ایجاد راهکارهای مناسب برای اشتغال و تولیدعلم به ویژه برای فارغ التحصیلان از ویژگی‌های جهاد دانشگاهی است.

موسوی اضافه کرد: پژوهش ‎ های علمی در رشت ‎ ه ‎ های مختلف از شاخصه ‎ های بارز جهاد دانشگاهی است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام ‎ نور لرستان خاطر نشان کرد: آنچه برای ما حائز اهمیت بوده و از مطالبات جدی رهبرفرزانه انقلاب است، نقشه جامع علمی کشور می باشد که باعث رشد و بالندگی نظام می ‎ شود و نهاد بزرگی چون جهاددانشگاهی می ‎ تواند در این خصوص سرامد باشد‌.

وی تصریح کرد: شاخص ‎ ترین مأموریت این نهاد علمی رسالتی است که در نقشه علمی کشور ترسیم و تعریف شده که همه آن مأموریت ‎ ها ریشه در کار و جهاد علمی مستمر و عمیق دارد.

موسوی افزود: به نظر می ‎ رسد امروز دولتی ‎ ها و بخش خصوصی نیازمند به مراکز علمی همچون مجموعه جهاد دانشگاهی هستند و باید تمام تلاش را برای تعامل علمی و فرهنگی با این نهاد داشته باشند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام ‎ نور لرستان گفت: قطعا مدیریت عالی این نهاد در راستای تعامل سازنده و جهت دادن علمی از هیچ کوششی نمی ‎ کند.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.