امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 15:50
آخرین اخبار

برگزاری آزمون آنلاین تربیت مربی مهدهای قرآنی بسیج بانوان در جهاد دانشگاهی استان لرستان

آزمون آنلاین تربیت مربی مهدهای قرآنی بسیج بانوان در جهاد دانشگاهی استان لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی،احمد عبدی پورمعاون آموزش جهاد دانشگاهی واحد لرستان با بیان مطلب فوق گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون آنلاین تربیت مربی مهدهای قرآنی بسیج بانوان راس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه چهارم مرداد ماه برگزار شد.
عبدی پور با بیان اینکه این آزمون در شهر خرم آباد برگزار شده است گفت: در این آزمون 17 نفر از معرفی شدگان حضور داشته اند، در این آزمون ناظر معرفی شده از سوی سازمان بسیج حضور داشتند.
وی وجود زیرساخت های مناسب درسطح مرکز استان و سایر شهرستانها و تلاش فراوان همکاران برای برگزاری این آزمون را از نکات مثبت آزمون برشمرد و اضافه کرد: خوشبختانه این فرآیند با رضایت کارفرما به نحوه شایسته در سطح استان به پایان رسیده است.
وی در پایان ابراز داشت شرکت کنندگان در این آزمون می توانند پس از اعلام رسمی موسسات قرآنی با در دست داشتن اطلاعات مورد نیاز از نمره آزمون اطلاع حاصل نمایند.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.