امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 15:46
آخرین اخبار

برگزاری دوره های آموزشی پرسنل راه و شهرسازی استان لرستان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان احمد عبدی پور معاون آموزشی جهاددانشگاهی با بیان مطلب فوق گفت: طی توافق صورت گرفته دوره های آموزشی ارزیابی آسیب پذیری ساختمان ها و روشهای مقاوم سازی و مجموعه قوانین نظام مهندسی، کنترل ساختمانها و آئین نامه اجرایی آن از سری دوره های آموزشی پرسنل راه و شهرسازی استان توسط معاونت آموزش جهاد دانشگاهی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این دوره ها تعداد 70 نفر از پرسنل راه و شهرسازی استان حضور داشته اند گفت؛ پرسنل شرکت کننده به میزان 32 ساعت آخرین روشها و قوانین مرتبط را تحت نظر اساتید مجرب فرا گرفته اند .

عبدی پور با اشاره به همکاری های متقابل با راه و شهرسازی بیان داشت: اداره کل راه و شهرسازی بعنوان یکی از دستگاههای پیشرو در امر آموزش تخصصی پرسنل، اقدامات موثری را در چند سال اخیر در این زمینه انجام  داده است.

وی در پایان هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء سطح دانش و مهارت افزایی پرسنل مرتبط با ساخت و ساز عنوان کرد و یادآور شد؛ پیش بینی می شود تا پایان سال 5 دوره آموزش تخصصی دیگر در این زمینه برگزار شود.

این دوره از 18 لغایت 27 تیر ماه در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره یک خرم آباد برگزار گردید.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.