امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 15:47
آخرین اخبار

برگزاری دوره های آموزشی ناظرین فنی روستایی توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان

دوره های آموزشی ناظرین فنی روستایی استان لرستان با همکاری اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان، احمد عبدی پور معاون آموزشی واحد لرستان با بیان مطلب فوق گفت در این دوره ها تعداد 480 نفر مباحث تخصصی آموزشی را فرا می گیرند.

عبدی پور هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء سطح دانش فنی مهندسین شاغل در بخش ساخت و ساز روستایی عنوان کرد و گفت: در این سلسله آموزشها، شرکت کنندگان مباحث آموزشی طرح معماری ساختمان های روستایی ، اقلیم و انرژی در ساختمان ها، روش های ساده زیبا سازی اماکن روستایی، ارزیابی کیفی ساختمان ها و مشکلات و مسائل اجرایی در ساختمان های روستایی را فرا می گیرند.

وی با بیان اینکه سعی شده است در این دوره ها از اساتید مجرب و دارای سوابق اجرایی استفاده شود گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شده است شرکت کنندگان علاوه بر مباحث تئوری با همکاری مراکز فنی و حرفه ای استان در مباحث عملی دوره مذکور نیز شرکت نمایند.

وی در پایان یادآور شد این دوره ها تحت نظارت فنی اداره کل راه و شهرسازی برگزار و مجموع ساعات آموزشی مباحث مذکور 64 ساعت بوده که جمعاً 6 سرفصل آموزشی را شامل می شود.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.