امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 15:53
آخرین اخبار

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری لرستان خبر داد: برگزاری کلاس‎های آموزشی پدافند غیرعامل توسط جهاد دانشگاهی برای شهرداران

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری لرستان از برگزاری کلاسهای آموزشی پدافند غیرعامل به همت جهاد دانشگاهی برای شهرداران استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان مهندس هرمز نصیری در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: پدافند غیرعامل از مباحث جدی در سطح کشور است که تمام ارگانها و وزارتهای مختلف این موضوع را پیگیری میکنند.

وی اضافه کرد: رسالت کار شهرداریها خدماترسانی به مردم بوده و رفع خطرات احتمالی از وظایف آنها است. در این زمینه باید فعالیت بیشتری انجام شود.

نصیری ادامه داد: دستورالعملی از طرف سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به استان درخصوص تشکیل ستاد پدافند غیرعامل ابلاغ شد که بر مبنای آن کلاس آموزشی برای شهرداران برگزار میشود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری لرستان با بیان اینکه از کلاسهای برگزار شده توسط شهرداریها استقبال خوبی به عمل آمده است، افزود: این کلاسها با همکاری جهاد دانشگاهی واحد استان برگزار شده و برای تشکیل آن این واحد زحمت زیادی کشیدهاند.

وی تصریح کرد: همچنین جهاد دانشگاهی با سازمان شهرداریها و دهیاریهای استان اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی شهرداران در زمینههای مختلف از جمله شهرسازی و مباحث علمی است.

نصیری یادآور شد: نتایج این کلاسها به سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور منعکس میشود و یقیناً برای پرسنل شهرداری و شهرداران کلاس بیشتر و متنوعتری برگزار خواهد شد.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.