امروز : 03 اسفند 1397 ساعت 08:40
آخرین اخبار

برگزاری گردهمایی شهرداران استان توسط جهاددانشگاهی واحد لرستان

گردهمایی شهرداران استان لرستان با حضور مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری و دهیاری های کشور برگزار شد.

این گردهمایی چهارشنبه25مهرماه با همت دفتر امور شهری و شوراهای استان و همکاری معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد لرستان در سالن جلسات مدیریت پژوهش استانداری لرستان برگزار شد.

 در این گردهمایی مهندس حسن آبادی مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به عنوان سخنران اصلی مطالبی را در خصوص آخرین دستورالعملها و بخشنامه­ های وزارت کشور، ساختار شهرداریها و مباحث مالی مطرح کرد.

همچنین مهندس هرمز نصیری مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان به تبین برنامه های دفتر امور شهری در خصوص ساماندهی نیروهای شاغل در شهرداریها، دستورالعمل­های جذب نیروها و ارائه آماری از وضعیت شهرداریهای استان پرداخت.

در ادامه شهرداران شهرهای استان با طرح سوالات و مشکلات شهرداری محل خدمت خود در جریان برنامه­ های وزارت کشور در خصوص مطالب مختلف قرار گرفتند.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.