امروز : 03 اسفند 1397 ساعت 18:18
آخرین اخبار

برگزاری دوره های آموزشی دهیاران استان لرستان

 

 

 

دوره های آموزشی دهیاران استان لرستان توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان طبق تفاهم نامه منعقد شده بین جهاددانشگاهی واحد لرستان و دفتر امور روستائی استانداری لرستان 3 دوره آموزشی ویژه دهیاران استان لرستان برگزار شد.

احمد عبدی پور معاون آموزش جهاددانشگاهی واحد لرستان با بیان مطلب فوق گفت: در این دوره ها، آشنایی با مجموعه قوانین و مقررات دهیاری، آئین نامه مالی و بودجه بندی دهیاریها، مدیریت پسماند در روستا به دهیاران تابعه استان آموزش داده می شوند.

عبدی پور ادامه داد در این دوره ها مجموعاً 400 نفر از دهیاران استان در قالب 5 روز و در 2 شهرستان استان با آخرین قوانین در زمینه های فوق آشنا شده اند.

وی با بیان اینکه، در این دوره‌ها سعی شده است از اساتید باتجربه که با سابقه تدریس در دانشگاههای استان را نیز دارند استفاده شود. معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد لرستان گفت به منظور سهولت در ایاب و ذهاب دهیاران استان، دوره های مذکور در 2 شهرستان خرم آباد و بروجرد بصورت متمرکز برگزار شد.

وی یادآور شد طبق تفاهم نامه صورت گرفته 5 دوره آموزشی دیگر برای 500 نفر از دهیاران استان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.