امروز : 30 دی 1397 ساعت 00:53
آخرین اخبار

در دومین رویداد دور همی کارآفرینان مطرح شد: کارآفرین باید صبور و مقاوم باشد

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار لرستان به همت مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان و همکاری کانون کارآفرینان استان، سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، اداره کل راه و شهرسازی لرستان برگزار شد.

به گزارش جهاددانشگاهی واحد لرستان، در این رویداد جمعی از نخبگان، دانشجویان و کارآفرینان استانی، مهندسین عمران و معماری، کارگزار شرکت شهرک‌های صنعتی استان، دبیر کانون کارفرمایان استان، همفکر خرم‌آباد و واحدهای مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان حضور داشتند.

دکتر احمد مرادپور دبیر کانون کارفرمایان استان در این رویداد گفت: یک کارآفرین طی رسیدن به اهدافش مصائبی خواهد داشت که نیاز به صبوری و برنامه‌ریزی و مهمتر از همه برنامه کاری و شناسایی بازار اقتصادی دارد.

وی تأکید کرد: افراد دارای ایده باید قبل از اقدام حتماً بازار خود را شناسایی و تحلیل کنند و با کمک یک بازاریاب و حسابدار موفق شروع به کار کرده و در مسیر کارآفرینی به معنای خاص خود صبور و مقاوم باشند.

در ادامه این رویداد دکتر رحیمی مسئول سازمانی علمی و پژوهشی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) بر حمایت دولت از طرح‌ها و چالش‌های پیش روی کارآفرینان تأکید کرد و موانع پیش روی بخش خصوصی و تعهدات این بخش در قبال کیفیت کالا و خدمات و نظارت دولت در این موارد و تأثیر این دو در عملکرد یک کارآفرین توسط جمع حاضر به چالش کشیده شد.
 در پایان رویداد اعضاء به تبادل نظر و پیشنهادات پرداخته و جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد. رویداد دورهمی به‌صورت ماهانه و با اهداف آشنایی با خدمات یک کسب و کار محلی، آشنایی با یک آموزش کاربردی، دوست‌یابی و آشنایی با تجربیات کارآفرینان برگزار می‌شود.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.