امروز : 03 اسفند 1397 ساعت 18:47
آخرین اخبار

دیگر هیچ گوشی گم نمی‌شود

مدیرعامل شرکت رایانه گستر کیو واحد مستقر در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان از تولید اپلیکیشن «پیداش کن» در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان مصیب گراوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: اپلیکیشن «پیداش کن» برای پیدا کردن تلفن همراه زمانی که گم شده است، کاربرد دارد.

وی اضافه کرد: این اپلیکیشن اندرویدی تولید شده توسط شرکت رایانه گستر کیو مستقر در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان بوده و استفاده از این نرم‌افزار کاربردی بسیار ساده است.

گراوند ادامه داد: کافی است بعد از نصب نرم‌افزار، وارد آن شده و یک کلمه خاص را انتخاب کرد؛ این کلمه هر چیزی می‌تواند باشد اما باید برای استفاده از امکانات نرم‌افزار آن را به خاطر سپرد.

مدیرعامل شرکت رایانه گستر کیو اظهار کرد: بعد از انتخاب و ثبت کلمه موردنظر، برنامه را می‌بندیم؛ البته هر زمان که بخواهیم می‌توانیم این کلمه را عوض کنیم.

وی تصریح کرد: حال اگر تلفن همراه در حالت سکوت قرار داشته باشد و گم شود، در این لحظه کافی است کلمه‌ای که در نرم‌افزار انتخاب کرده بودیم برای تلفن خود پیامک کنیم. به محض رسیدن پیامک، تلفن همراه به صدا در‌ می‎آید و می‌توان به راحتی آن را پیدا کرد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.