امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 18:59
آخرین اخبار

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان، مرکز خیلی خوب کشور شد

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان از معرفی این مرکز به عنوان خیلی خوب خبر داد.

مجید دریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: در هجدهمین گردهمایی روسا و سرپرستان مراکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی لرستان به عنوان مرکز خیلی خوب معرفی شد.

وی اضافه کرد: بر اساس ارزیابی موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور از هشت مولفه بین ۴۷ مرکز آموزش عالی جهاددانشگاهی کشور، از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی لرستان به عنوان مرکز با مرتبه خیلی خوب تقدیر به عمل آمد.

دریکوند با اشاره به این هشت مولفه گفت: فضای ملکی، فعالیت‌های حوزه پشتیبانی، آموزشی، دانشجویی و فرهنگی، دفتر برنامه ریزی و توسعه، دفتر نظارت و ارزیابی عملکرد، فعالیت‌های پژوهشی و کارآفرینی و ارزیابی عملکرد مدیر مرکز از جمله این مولفه‌ها هستند.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان گفت: این مرکز در راستای ارتقای سیستم آموزشی و دانشجویی تمام سعی خود را به کار بسته و نگاه ویژه‌ای به فعالیت‌های فرهنگی دارد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.