امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 18:56
آخرین اخبار

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد: ارائه ۱۲ اثر در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه علمی کاربردی کشور

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان از ارائه ۱۲ اثر این مرکز در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه علمی کاربردی کشور خبر داد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان مجید دریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه علمی کاربردی از 10 تا 13 مرداد ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان نیز با ارائه 12 اثر در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای بیست و پنج ساله دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور  شرکت خواهد کرد.

دریکوند ادامه داد: این 12 دستاورد در زمینه‌های کامپیوتر و هوش مصنوعی ارایه شده است.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان در خصوص سازندگان و طراحان این دستاوردها افزود: تمام این دستاوردها توسط دانشجویان این مرکز با راهنمایی اساتید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان طراحی و تولید شده است.

وی در مورد زمان برگزاری این جشنواره اضافه کرد: نمایشگاه دستاوردهای این دانشگاه نقش بسیار مهمی در معرفی دستاوردهای این مرکز آموزشی دارد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.