امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 18:56
آخرین اخبار

رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان: این مرکز بعنوان مرکز منتخب دفتر همکاریهای علمی و بین المللی معرفی شد

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان از معرفی این مرکز به دفتر همکاری‎های علمی و بین‎الملل، جهت توسعه روابط خبر داد.

مجید دریکوند در گفتگو با روابط عمومی واحد لرستان، اظهار کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان از سوی دانشگاه علمی کاربردی استان به دفتر همکاری‎های علمی و بین‎الملل، جهت توسعه روابط معرفی شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به بررسی‎ها و ارزیابی‎هایی که هر ساله توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام می‎شود، این مرکز به عنوان یکی از مراکز خوب و دارای قابلیت انتخاب شده است.

دریکوند ادامه داد: به همین سبب مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان پس از اخذ مزیت‎های نسبی در میان مراکز علمی کاربردی استان به دفتر همکاری‎های علمی و بین‎الملل دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور معرفی شده است.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان تصریح کرد: این مرکز تلاش خواهد کرد تا در این زمینه پیشنهادات، توانمندی‎ها و چالش‎های پیش روی فعالیت‎های بین‎المللی را در اولین فرصت به بحث و تبادل نظر گذاشته و در این راستا از پتانسیل دانشجویان و اساتید لرستان استفاده لازم به عمل آورد.

وی یادآور شد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان در حال حاضر دارای 2000 دانشجو و 30 کد رشته تحصیلی است.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.