امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 19:02
آخرین اخبار

انتخابات انجمن‎های علمی مدیریت فرهنگی، معماری و کامپیوتر؛ رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان: دانشجویان بازوان اجرایی دانشگاه هستند

انتخابات انجمنهای علمی مدیریت فرهنگی، معماری و کامپیوتر، مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان، مجید دریکوند، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرمآباد در حاشیه انتخابات انجمن علمی دانشجویان این دانشگاه گفت: برای اولین بار است که انتخاباتی با این سبک و سیاق در دانشگاه برگزار میشود و فضا، فضایی شبیه انتخابات رسمی در کشور است.

وی اظهار کرد: هدف اصلی این انتخابات تقویت فرهنگ و تمرین دموکراسی و مطالبهگری است که منجر به اعتماد واقعی و عملی بین دانشجویان میشود.

این مقام مسئول اضافه کرد: این انتخابات باعث میشود دانشجویان بیشتر با تعامل در فعالیتهای اجرایی از قبیل برگزاری همایشها، مراسمات، برگزاری کارگاههای آموزشی و حتی حقنظر در استفاده از اساتیدی که درحال تدریس هستند، قرار گیرند.

دریکوند با اشاره به چگونگی برگزاری این انتخابات دانشجویی، یادأور شد: کاندیداها از بین دانشجویان معدل بالا، بدون سابقه انضباطی و متقاضی شرکت در انتخابات بودهاند.

وی اضافه کرد: تعداد 50 نفر کاندیدای این دوره از انتخابات شدند و در سه گروه مدیریت، معماری و کامپیوتر، 5 نفر حائز بیشترین آراء شدند.

دریکوند افزود: در مجموع قریب به 1000 نفر از دانشجویان دانشگاه در این انتخابات شرکت کردند.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.