امروز : 03 اسفند 1397 ساعت 18:16
آخرین اخبار

اولین یادواره شهدای زن؛ مسئول بسیج دانشجویی لرستان: بسیج در قالب هیچ تشکل سیاسی هضم نمی‌‎شود

 

 

 

مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: بسیج در قالب هیچ تشکل سیاسی هضم نمی‌‎شود و بر تفکر ناب انقلاب اسلامی می‌‎ایستد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان، برامکی در اولین یادواره شهدای زن دانشجوی استان که به همت جهاد دانشگاهی برگزار شد، بیان کرد: در مسیر بسیج اگر به سمت جناح خاصی حرکت کند قطعاً خون شهدا از آن‌ها نخواهد گذشت.

وی با گرامی‎داشت هفته بسیج اضافه کرد: بسیج همواره اسلام و انقلاب را یاری کرده‎اند و در هنگام جنگ تحمیلی با خون خود سجایا، شرف و غیرت ما را بیمه کردند. از همه چیز خود گذشتند تا آینده ما تضمین شود.

برامکی ادامه داد: پایه گذار بسیج امام بودند که با مطالعه تاریخ ایران خصوصاً دوره مشروطیت حلقه مفقوده شکست مشروطیت را کشف کردند و آن این بود که اجتماع با حاکمیت وصل نبود؛ دلیل پیروزی ما در جنگ تحمیلی هم به خاطر همین موضوع بود.

مسئول بسیج دانشجویی استان خاطرنشان کرد: اگر امروز بسیج با صلابت ظاهر شده به خاطر اینست که مربوط به حزب خاصی نیست و هیچگاه خود را در جناح یا باندی تعریف نمی‌‎کند، تفکر آن اندیشه مولای متقیان علی (ع) و نشات گرفته از افکار بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری است.

برامکی تصریح کرد: در حال حاضر نیز بسیج دو کار را در دانشگاه پیگیری می‌‎کند یکی کشف، تقویت و تربیت و به ثمر رساندن تراز نیروهایی که آیده نظام را می‌‎سازند و کمک به مدیریت دانشگاه، بسیج یار و یاور دولت است و خود را در مقابل آن‌ها قرار نمی‌‎دهد.

وی افزود: بسیج در قالب هیچ تشکل سیاسی هضم نمی‌‎شود و بر تفکر ناب انقلاب اسلامی می‌‎ایستد.

مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی مولود انقلاب است، بسیج و جهاد دانشگاهی نباید یکدیگر را از هم محروم کنند و باید با حفظ اصولی که امام تعیین کرده به یاری هم بشتابند.

 

 

 

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.