امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 15:50
آخرین اخبار

تفاهم نامه جهاد دانشگاهی لرستان و اداره کل زندان های استان

جهاد دانشگاهی واحد لرستان و اداره کل زندان های لرستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان، همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی و استفاده مطلوب از توانایی ها و ظرفیت های علمی، تخصصی از اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

برگزاری آموزش های تخصصی کوتاه مدت برای کارکنان، زندانیان و سربازان، انجام طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی مورد نیاز زندان های استان، مشارکت در برگزاری همایش ها و نشست های علمی، آموزشی و پژوهشی، همکاری مشترک در تولید نرم افزار های آموزشی و اجرای سامانه های الکترونیکی از زمینه های همکاری این تفاهم نامه می باشد.

اجرای برنامه های آموزشی فنی و حرفه ای با هدف حرفه آموزی جهت کارکنان، سربازان و زندانیان، برگزاری کلاس های آموزش مهارت های اساسی زندگی، زبان انگلیسی ،کشاورزی وصنایع غذایی کشاورزی، دوره های هفت گانه مهارت های فناوری it برای مددجویان،سربازان و کارکنان بر اساس ضوابط و مقررات و برگزاری دوره های آموزش فوریت پزشکی ((اورژانس))، از دیگر زمینه های همکاری این تفاهم نامه است.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.