امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 19:28
آخرین اخبار

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد لرستان: الگوی نوین مشاغل خانگی سبب اتصال حلقه‌های مفقوده در ایجاد اشتغال پایدار می‌شود

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان لرستان گفت: الگوی نوین مشاغل خانگی سبب اتصال حلقه‌های مفقوده در ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.

رحیم بیرانوند در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان لرستان، اظهار کرد: مشاغل خانگی تاثیر بسزایی بر فرهنگ کار و کارآفرینی در استان دارد.

وی اضافه کرد: الگوی نوین مشاغل خانگی باعث اتصال حلقه‌های مفقوده در بحث ایجاد اشتغال پایدار و شبکه‌سازی و در کنار هم قرار گرفتن پتانسیل‌ها می‌شود.

معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان لرستان ادامه داد: همچنین باعث ایجاد هم‌افزایی، کاهش هزینه تولید، افزایش سطح مهارت افراد نهایتا ایجاد محصول قابل عرضه و رقابت در بازار از دیگر مزیت‌های الگوی نوین مشاغل خانگی در کشور و به تبع آن در استان لرستان است.

بیرانوند گفت: به کسانی که محصول را تولید می‌کنند، سعی می‌کنیم در آموزش، مشاوره، اتصال به بازار و... خدمات لازم را ارائه ‌دهیم تا آنان با ایجاد اشتغال و درآمدزایی بتوانند در این طرح موفق باشند.

مدیر طرح الگوی نوین مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی واحد لرستان بیان کرد: در حال حاضر 105 نفر پشتیبان مشاغل خانگی در استان داریم که قرار است در این طرح یاری‌رسان باشند.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.