امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 19:01
آخرین اخبار

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و اداره‌ کل آموزش و پرورش استان لرستان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، به‌منظور هم‌افزایی در پتانسیل‌ها و امکانات، تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی لرستان و اداره‌ کل آموزش و پرورش منعقد شد.

در این تفاهم نامه ، همکاری در طراحی، تدوین و اجرای نظام سنجش صلاحیت مدیران، معلمان و مربیان اداره کل، استانداردسازی آموزشی، ارزیابی، اثربخشی، ممیزی و رتبه‌بندی مدیران اداره کل، همکاری و مشارکت در برگزاری برنامه‌های آموزشی تربیت مربی مدارس ابتدایی غیردولتی و مراکز پیش‌دبستانی، برنامه‌ریزی، نیازسنجی و اجرای دوره‌های آموزشی و توانمندسازی در حوزه‌های مختلف از جمله محورهای این تفاهم‌نامه هستند.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به اهمیت مشارکت همه دستگاه ها بویژه مراکز آموزشی استان ،انعقاد این تفاهم نامه را فرصتی برای توسعه همکاریهای علمی،فناورانه و توانمند سازی نیروی انسانی بعنوان یکی از مولفه های مهم و پایه برای توسعه استان دانست.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.