امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 19:18
آخرین اخبار

رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان:خروجی اقدامات شاخص ما در استان به ایجاد اشتغال و تبدیل علم به فناوری منجر شده است

رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: خروجی اقدامات شاخص این نهاد در استان به ایجاد اشتغال و تبدیل علم به فناوری منجر شده است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، دکتر سیدعلی‎نادر دهقانی‎الوار در دیدار معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به‌عنوان یک نهاد علمی توانسته اقدامات شاخصی در استان انجام دهد که خروجی آنها به ایجاد اشتغال و تبدیل علم به فناوری منجر شده است.

وی افزود: شرکت‎های دانش‌بنیان مرکز رشد جهاد دانشگاهی در سال گذشته بیش از 7 میلیارد تومان فناوری به فروش رساندند و از این لحاظ در کشور در جایگاه خوبی هستیم.

دکتر دهقانی‎الوار با بیان اینکه 1500 دانشجو با این نهاد در استان همکاری دارند، ادامه داد: خوشبختانه دانشجویان ارتباط خوبی با جهاد دانشگاهی  استان در حوزه اجتماعی، عمرانی، محیط‌زیست، رسانه‎ای، درمانی و ... دارند و از ظرفیت آنها در بخش‎های مختلف استفاده کرده‎ایم.

عضو هیئت‌علمی جهاد دانشگاهی لرستان یادآور شد: به‌عنوان یک مجموعه علمی و جهادی سعی کرده‎ایم در حوزه‎های مختلف بدون کمک‎های دولتی اقدامات خوبی در لرستان انجام دهیم.

وی اضافه کرد: ظرفیت‎های خیلی خوبی در جهاد دانشگاهی لرستان وجود دارد که باید فعال شوند و توقع داریم ازلحاظ تامین اعتبارات و صدور مجوزهای لازم برای توسعه  استان از این نهاد حمایت شود.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.