امروز : 26 خرداد 1398 ساعت 09:40
آخرین اخبار

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی:از ظرفیت دانشجویان در حل مشکلات فرهنگی استفاده شود

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: از ظرفیت دانشجویان در حل مشکلات فرهنگی استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان، عیسی علیزاده در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان با اشاره به اینکه فرهنگ ابعاد گسترده ‎ ای را دربرمی ‎ گیرد، اظهار کرد: یکی از مهم ‎ ترین مشکلات کشور، مباحث فرهنگی است که نمود آن را در سایر حوزه ‎ ها می ‎ توانیم ببینیم.

وی با بیان اینکه به علت اعمال تحریم ‎ ها ممکن است شرایط کشور در آینده نامناسب ‎ تر شود، ادامه داد: نباید منکر تاثیرات مثبت فرهنگی و اجتماعی در مواجهه با شرایط نامناسب اقتصادی باشیم.

علیزاده تصریح کرد: اگر در شرایط تحریم از حوزه فرهنگی بویژه جهاد دانشگاهی حمایت شود چون این نهاد با تمام اقشار دانشجویان مخصوصا با قشر خاکستری دانشجویان ارتباط دارد، می ‎ تواند اقدامات خوبی در این اوضاع انجام دهد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی تاکید کرد: استفاده از هنر و انجام فعالیت‌هایی که باعث ایجاد سرمایه اجتماعی و اعتماد به حاکمیت شود می‌تواند نقش مهمی در فعالیت‌های فرهنگی دانشجویی ایفا کند.

وی با اشاره به اینکه دانشجو محل نگاه خانواده و جامعه است، افزود: اگر در شرایط تحریم از فضای دانشگاه ‎ها غفلت کنیم، با چالشهای جدی مواجه می‎شویم.

علیزاده خاطر نشان کرد: قشر نخبه و فرهیخته به ویژه دانشجویان و فعالیت اجتماعی آنان می‌تواند نقش مهمی را در برون‌رفت از این شرایط فراهم کند. معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آمادگی هرگونه همکاری با استانداری لرستان در انجام ماموریتهای محوله را دارد.

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.