امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 19:01
آخرین اخبار

ارسال ۱۲۲ مقاله به نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی

دبیر نهمین همایش بین‌المللی سیره علوی از ارسال ۱۲۲ مقاله به این دوره از همایش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، دکترسیدعلی نادردهقانی‌الوار در مراسم اختتامیه نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی که به همت جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد، ضمن خیرمقدم به مهمانان اظهار کرد: این همایش به همت و ابتکار نماینده محترم ولی‌فقیه در استان برگزارشده است و افتخار می‌کنیم که این همایش با حضور نماینده عالی در استان جناب آقای دکتر خادمی استاندار محترم و مدیران ارشد استان امروز برگزار می‌شود.

دکتر دهقانی‌الوار حضور آیت‌الله فرحانی عضو محترم خبرگان رهبری و یکی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه را باعث غنای این برنامه دانست و بیان کرد: حضور شخصیت‌های ملی در این همایش نشان‌دهنده اهمیت و جایگاه این کار ارزشمند است.

وی شروع برگزاری اولین دوره این همایش را سال ۸۷ عنوان کرد و افزود: این همایش هرساله توسط یکی از دانشگاه‌ها برگزار می‌شود و تابه‌حال بالغ‌بر ۱۱۰۰ مقاله از سراسر کشور در قالب  ۳۰۰ عنوان و محور پژوهشی در 40 سرفصل کلی به دبیرخانه رسیده است که در تارگاه‌های معتبر ملی و بین‌المللی نمایه شده‌اند.

دکتر دهقانی‌الوار همایش ملی سیره علوی را اقدامی بزرگ و ارزشمند برشمرد و گفت: تداوم این همایش منجر به بهتر شدن فضای فرهنگی مدیریتی کشور و استان می‌شود و خروجی آن بانک جامعی از مقالات شاخص در باب سیره علوی است.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان بابیان اینکه دانشگاه‌های مختلفی در این همایش حضور و همکاری داشته‌اند، اضافه کرد: دوره نهم از مرداد امسال با همکاری دانشگاه‌ها، آموزش‌وپرورش و بنیاد ملی الغدیر به‌عنوان اعضای ستاد و با ریاست نماینده محترم ولی‌فقیه در استان برگزارشده است.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی تابه‌حال دو مرحله  این همایش را برگزار کرده است. در این دوره ۱۲۲ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد که ۸۷ عنوان مرتبط با موضوع همایش بود و درنهایت ۳۰ مقاله برای چاپ و 12 مقاله برای ارائه انتخاب شدند.

دکتر دهقانی الوار بابیان اینکه ۱۲ مقاله برتر امروز ارائه خواهند شد به سایت همایش اشاره کرد و گفت: این سایت هم‌اکنون فعال است و توصیه می‌شود دیگر دوستانی که ادامه‌دهنده همایش هستند از آن استفاده کنند.

عضو هیئت‌علمی جهاد دانشگاهی لرستان خاطرنشان کرد: اقدام شایسته‌‌‌ای که در این همایش انجام می‌شود ترجمه مقالات شاخص به زبان‌های روز و پرکاربرد دنیا ازجمله عربی و انگلیسی است تا امکان بهره‌گیری از آن‌ها در خارج کشور تسهیل شود.

وی در پایان از روسای محترم دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، آموزش‌وپرورش، صداوسیما و شهرداری خرم‌آباد به خاطر همکاری‌های شایسته تقدیر کرد.

دهقانی الوار همچنین از دبیرخانه همایش و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی به خاطر زحمات بسیار در این کار ارزشمند سپاسگزاری کرد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.