امروز : 03 ارديبهشت 1398 ساعت 18:56
آخرین اخبار

برگزاری ۴ دوره آموزشی برای دهیاران استان لرستان

دهیاران استان لرستان دوره های آموزشی مورد نیاز را در جهاد دانشگاهی فراگرفته‌اند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان، احمد عبدی پور معاون آموزشی جهاد دانشگاهی با بیان مطلب فوق گفت:

به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد لرستان و هماهنگی دفتر امور روستایی استانداری لرستان با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی دهیاران روستاهای تابعه استان، دوره های آموزشی مورد نیاز دهیاران به مدت کلی ۷۲ ساعت در جهاد دانشگاهی برگزار شد.

عبدی پور با بیان اینکه در این دوره ها ، ۴ سرفصل آموزشی مدیریت پسماند در روستاها، مدیریت مالی دهیاری ها، مقررات طرح هادی روستاها و مباحث آتش نشانی و اطفاء حریق تدریس شده‌است ، گفت: مجموعا در این دوره‌ها تعداد ۴۸۶ دهیار حضور داشته اند .

وی با اشاره به ضرورت ارتقاء سطح دانش دهیاران جهت مدیریت موارد مرتبط در روستا ها گفت:
در این دوره ها سعی شده است با استفاده از اساتید باتجربه ، آخرین قوانین و مقررات دهیاری ها به روش کارگاهی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد لرستان گفت : به منظور ایجاد شرایط مناسب جهت شرکت حداکثری در دوره‌های آموزشی؛ چهار مرکز در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز و کوهدشت برای برگزاری دوره ها در نظر گرفته شد تا دهیاران بتوانند با کمترین مشکل در کلاس ها حضور یابند.

وی در پایان یادآور شد تا پایان سال جاری یک دوره آموزشی دیگر تحت عنوان مجموعه قوانین و مقررات دهیاری ها برای دهیاران استان به صورت تجمعی برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.