امروز : 03 اسفند 1397 ساعت 08:18
آخرین اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و جهاددانشگاهی واحد لرستان

تفاهم نامه همکاری های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی با تاکید بر فعالیت­های علمی و دانش بنیان بین کمیته امداد و جهاددانشگاهی واحد لرستان به مدت دو سال منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان بر اساس مفاد این تفاهم نامه که به مدت دو سال با قابلیت تمدید برای سالهای آینده مورد توافق قرار گرفته است مشاوره و انجام فعالیت­های مورد درخواست دو دستگاه از جمله برگزاری دوره­های آموزشی برای کارکنان و مددجویان، انجام طرح های پژوهشی، اجرای طرح مراقبت­های قبل از زایمان و حمایت از مادران باردار تحت پوشش امداد و ارائه خدمات مربوط به ذخیره­سازی خون بندناف نوزادان تحت پوشش حمایتی امداد، مشارکت در برگزاری همایش­ها، جشنواره­ها، نمایشگاه­ها و اردوهای گردشگری، علمی، آموزشی و زیارتی، ارائه طرح­ها و ایده­های فناورانه و علمی برای نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی افراد تحت پوشش و..  مورد تاکید است.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.