امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 16:09
آخرین اخبار

صدور مجوز تاسیس مرکز آموزشی،تخصصی کوتاه مدت شماره دو جهاددانشگاهی واحد لرستان

طی حکمی از سوی دکتر قرنفلی، معاون آموزش جهاددانشگاهی مجوز تاسیس مرکز آموزشی، تخصصی کوتاه مدت شماره دو خرم آباد صادر شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان طی مجوز شماره 12403/94/ص مورخ 22/7/94 دفترمرکزی موافقت نامه تاسیس مرکز آموزشی، تخصصی کوتاه مدت شماره دو این واحد  به مدت دو سال  صادر شد.

احمدعبدی پور معاون آموزش جهاددانشگاهی واحد لرستان با بیان مطلب فوق گفت: این مرکز در راستای اهداف برنامه سه ساله پنجم واحد و به منظور گسترش دوره های تخصصی در بخش آزاد راه اندازی شده است.

عبدی پور با بیان اینکه معاونت آموزشی جهاددانشگاهی طی سالیان اخیر در بخش قراردادهای کارکنان دولت همواره جزء واحدهای برتر بوده است یادآور شد: هدف از ایجاد این مرکز ارائه دوره های تخصصی و عمومی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و عموم مردم و افزایش تعداد فراگیران دوره های تخصصی پیشرفته این واحد می باشد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد لرستان همجواری مرکز کوتاه مدت شماره دو این واحد با مرکز علمی ـ کاربردی، استفاده از نیروهای جوان و متعهد، امکانات و تجهیزات مناسب و موقعیت مکانی مطلوب را از نکات برجسته این مرکز دانست و ابراز امیدواری کرد این مرکز بتواند بخشی از بار آموزش تخصصی استان را بر دوش گیرد.

وی در پایان ضمن تقدیر از حمایت های دفتر مرکزی جهت موافقت  با ایجاد مرکز و رئیس واحد جهت تجهیز مرکز مذکور، عنوان کرد: آقای مسعود نجفی زاده از همکاران متعهد این معاونت به مدت یکسال به عنوان سرپرست مرکز  آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره دو شهرستان خرم آباد منصوب گردیده است.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.