امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 15:46
آخرین اخبار

دیدار رئیس و معاونین جهاددانشگاهی لرستان با فرماندار شهرستان سلسله

رئیس و معاونین جهاددانشگاهی لرستان با مهندس فلاح نژاد فرماندار شهرستان سلسله دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان در این دیدار دکتر دهقانی ضمن تشریح عملکرد و فعالیتهای این نهاد گفت: جهاد با تجارب و پیشینه ای شناخته شده گامهای مهم و تأثیر گذاری در رشد و توسعه جامعه برداشته است.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان گفت: دریافت مجوز راه اندازی مرکز پژوهشی-درمانی ناباروری در استان، مجتمع تحقیقات وفناوری، مرکز آموزش کوتاه مدت زبان انگلیسی ،مرکز آموزش کوتاه­مدت در شهرستان کوهدشت و مقدمه سازی برای راه اندازی دو گروه پژوهشی مهمترین فعالیتهای این واحد است.

 دهقانی یادآور شد:جهاددانشگاهی آمادگی لازم را جهت برقراری ارتباط بیشتر حوزه­های آموزشی-فرهنگی و علمی در شهرستان سلسله دارد.

در ادامه فرماندار سلسله از جهاددانشگاهی به عنوان یکی از محور های اصلی توسعه پژوهش و آموزش در استان یادکرد و گفت شهرستان سلسله به سبب موقعیت جغرافیایی و اقلیم آب وهوایی که دارد می تواند به یکی از قطبهای اصلی توریستی و گردشگری استان تبدیل شود و در این راستا نیاز به ایده­های مناسب  جهت بارور نمودن اینگونه استعدادها وجود دارد.

در پایان فرماندار سلسله افزود: امیدوارم با همکاری­های دو جانبه شاهد توسعه علمی، فرهنگی و پژوهشی در سطح شهرستان سلسله باشیم.

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.