امروز : 03 خرداد 1398 ساعت 15:47
آخرین اخبار

دیدار رئیس و معاونین جهاددانشگاهی لرستان با فرماندار شهرستان دلفان

رئیس و معاونین جهاددانشگاهی لرستان با مهندس طولابی فرماندار شهرستان دلفان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان در این دیدار دکتر دهقانی ضمن تشریح عملکرد و فعالیتهای این نهاد گفت:جهاددانشگاهی نهادی است بر گرفته از اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی که همواره با ورود به حوزه­های مختلف علمی _آموزشی، فرهنگی نقش مهمی را در ترویج، توسعه و پیشرفت این اهداف داشته است. دهقانی افزود: این واحد آمادگی لازم خود را جهت همکاری مناسب در زمینه­های مختلف علمی،فرهنگی و آموزشی در شهرستان دلفان را اعلام می کند.

فرماندار دلفان ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و معاونین این واحد بیان کرد: شهرستان نورآباد دارای ظرفیت های خوبی در حوزه های گردشگری تفریحی صنایع دستی و پژوهشی می باشد و اظهار امیدواری کرد که با شناختی که از تجارب و جایگاه جهاددانشگاهی داریم بتوانیم کارهای ارزنده ای در جهت توسعه و پیشرفت این شهرستان در کشور داشته باشیم.

 جعفرطولابی در ادامه افزود:پتانسیل­های شهرستان دلفان را در برخی حوزه­ها در سطح کشور منحصر به فرد دانست و گفت شناسایی وتبدیل کردن این ظرفیت­ها به طرح و پروژه عملیاتی برای ارتقاء شاخص­های توسعه استان در دستور کار است و طی عملیاتهای میدانی که انجام شده است مطالبات بخشها را امضاء کرده­ایم و امیدواریم با کمک جهاددانشگاهی بتوانیم شاهد فعالیتهای سازنده­ای در سطح شهرستان باشیم.

 

 

 

 

 

گزارش تصویری

بازدید2
Image Detail
بازدید3
Image Detail
بازدید4
Image Detail
بازدید 5
Image Detail
بازدید 6
Image Detail
بازدید 7
Image Detail

پست الكترونيك : info@jdlorestan.ac.ir

پست الكترونيك : sec.lr@acecr.ac.ir

نشاني : لرستان، خرم‌آباد، میدان 22بهمن، بلوار 60 متری، بین افلاک 2و3، جهاد دانشگاهی واحد لرستان

صندوق پستي : 6817814131

تلفن :  33236628-066

فکس :  33212000-066

جهاد دانشگاهی استان لرستان در راستاي ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نيروهاي تخصصي براي توسعه كشور سازماني است كه ضمن برخورداري از نيروهاي متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گيري از توان علمي داخلي و خارجي، در سطح ملي و منطقه‌اي فعاليت مي‌نمايد.